Parawany pokojowe

Sortuj według:
 
HSU_1142
HSU_312
HSU_786
HSU_107
 

Witamy w kategorii parawany pokojowe sklepu twojpasaz.pl! Zapraszamy do obejrzenia różnych przesłon wewnętrznych. W ofercie znajdują się parawany z bambusa i drewna, w wielu wariantach wzorniczych, o różnej ilości skrzydeł, a także jednoczęściowe. Parawan pokojowy to jeden z najtańszych sposobów na wydzielenie wnętrza. Koszt jego zakupu jest diametralnie niższy od inwestycji w jakikolwiek inny rodzaj podziału pomieszczeń - ścianki kartonowo gipsowe, zabudowy meblowe, zasłony, drzwi przesuwane i inne.

Przesłona w formie parawanu jest łatwa do złożenia i mobilna, nadaje się do transportu i przenoszenia. Nietrudno ją wyczyścić i naprawić usterki. Co więcej, jej wygląd sprawia, że pełni znaczącą funkcję dekoracyjną. Parawan pokojowy ma wiele zastosowań. Świetnie sprawdza się jako mobilna ścianka działowa, która pozwala na wydzielenie stref funkcjonalnych we wnętrzu. Umiejscowiony niedaleko szaf ubraniowych tworzy zaciszną garderobę i często pełni funkcję wieszaka. Doskonale nadaje się do podzielenia dwuosobowego pokoju dziecięcego - przesłona zapewnia każdemu dziecku spokój i prywatność, ale jednocześnie nie odseparowuje rodzeństwa od siebie. Znajdujący się na wyposażeniu restauracji lub hotelu, zapewnia prywatność i spokój wszystkim gościom. Znajdzie także zastosowanie w biurach i urzędach, jako ścianka wydzielająca pojedyncze stanowiska pracy, czy pomieszczenia pracownicze. Postawiony koło okna pozwala przyciemnić pomieszczenie i je ochłodzić, zatrzymując promienie słoneczne.

Może pełnić funkcję tablicy, na której przywiesza się ważne informacje i notatki. Stojący na zewnątrz, chroni przed wiatrem i zacinającym deszczem. Jest idealnym stelażem pod rośliny pnące i doskonale podkreśla ich piękno. Parawan pokojowy to nie tylko dekoracja, ale też szeroka gama funkcji, których ilość zależy jedynie od wyobraźni kupującego. Przesłona kupiona na twojpasaz.pl może się stać niewyczerpanym źródłem inspiracji do stworzenia w czterech ścianach wyjątkowej, pięknej i funkcjonalnej przestrzeni.

facebook
Sklep internetowy Shoper.pl