ttwg

gwarancja 24 miesiącezaufany sprzedawca

certyfikat bezpieczenstwa ssl

rzetelna firma

visa mastercard payu paypal

Parawany pokojowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
szt.
Kod: HSU_759
szt.
Kod: HSU_977
szt.
Kod: HSU_756
szt.
Kod: HSU_304
szt.
Kod: HSU_873
szt.
Kod: HSU_875
szt.
Kod: HSU_874
szt.
Kod: HSU_876
szt.
Kod: HSU_436
szt.
Kod: HSU_632
szt.
Kod: HSU_191
szt.
Kod: HSU_637
szt.
Kod: HSU_895
szt.
Kod: HSU_896
szt.
Kod: HSU_892
szt.
Kod: HSU_760
szt.
Kod: HSU_386
szt.
Kod: HSU_426
szt.
Kod: HSU_758
szt.
Kod: HSU_757
szt.
Kod: HSU_161
szt.
Kod: HSU_167
szt.
Kod: HSU_164
szt.
Kod: HSU_435
szt.
Kod: HSU_631
szt.
Kod: HSU_429
szt.
Kod: HSU_432
szt.
Kod: HSU_63

Witamy w kategorii parawany pokojowe sklepu twojpasaz.pl! Zapraszamy do obejrzenia różnych przesłon wewnętrznych. W ofercie znajdują się parawany z bambusa i drewna, w wielu wariantach wzorniczych, o różnej ilości skrzydeł, a także jednoczęściowe. Parawan pokojowy to jeden z najtańszych sposobów na wydzielenie wnętrza. Koszt jego zakupu jest diametralnie niższy od inwestycji w jakikolwiek inny rodzaj podziału pomieszczeń - ścianki kartonowo gipsowe, zabudowy meblowe, zasłony, drzwi przesuwane i inne.

Przesłona w formie parawanu jest łatwa do złożenia i mobilna, nadaje się do transportu i przenoszenia. Nietrudno ją wyczyścić i naprawić usterki. Co więcej, jej wygląd sprawia, że pełni znaczącą funkcję dekoracyjną. Parawan pokojowy ma wiele zastosowań. Świetnie sprawdza się jako mobilna ścianka działowa, która pozwala na wydzielenie stref funkcjonalnych we wnętrzu. Umiejscowiony niedaleko szaf ubraniowych tworzy zaciszną garderobę i często pełni funkcję wieszaka. Doskonale nadaje się do podzielenia dwuosobowego pokoju dziecięcego - przesłona zapewnia każdemu dziecku spokój i prywatność, ale jednocześnie nie odseparowuje rodzeństwa od siebie. Znajdujący się na wyposażeniu restauracji lub hotelu, zapewnia prywatność i spokój wszystkim gościom. Znajdzie także zastosowanie w biurach i urzędach, jako ścianka wydzielająca pojedyncze stanowiska pracy, czy pomieszczenia pracownicze. Postawiony koło okna pozwala przyciemnić pomieszczenie i je ochłodzić, zatrzymując promienie słoneczne.

Może pełnić funkcję tablicy, na której przywiesza się ważne informacje i notatki. Stojący na zewnątrz, chroni przed wiatrem i zacinającym deszczem. Jest idealnym stelażem pod rośliny pnące i doskonale podkreśla ich piękno. Parawan pokojowy to nie tylko dekoracja, ale też szeroka gama funkcji, których ilość zależy jedynie od wyobraźni kupującego. Przesłona kupiona na twojpasaz.pl może się stać niewyczerpanym źródłem inspiracji do stworzenia w czterech ścianach wyjątkowej, pięknej i funkcjonalnej przestrzeni.

Parawany pokojowe Zielona Góra

Sklep internetowy Shoper.pl