PromocjePromocje

RENIFER Z SANIAMI ŚWIECĄCY RENIFER Z SANIAMI ŚWIECĄCY Cena: 169,00 zł 249,00 zł

LAMPKI 100 LED BIAŁE ZIMNE CHOINKOWE LAMPKI 100 LED BIAŁE ZIMNE CHOINKOWE Cena: 19,00 zł 23,00 zł

LAMPKI 200 LED BIAŁE ZIMNE CHOINKOWE LAMPKI 200 LED BIAŁE ZIMNE CHOINKOWE Cena: 29,00 zł 38,00 zł

LAMPKI 20 LED BIAŁE CIEPŁE NA BATERIE LAMPKI 20 LED BIAŁE CIEPŁE NA BATERIE Cena: 10,00 zł 12,00 zł

DRZEWKO SZCZĘŚCIA 64 LED BONSAI ZIMNE DRZEWKO SZCZĘŚCIA 64 LED BONSAI ZIMNE Cena: 55,00 zł 80,00 zł


MIKOŁAJ ŚWIECĄCY LED NA DRABINIE 250 CM MIKOŁAJ ŚWIECĄCY LED NA DRABINIE 250 CM Cena: 168,00 zł 207,00 zł

DRZEWKO 600 LED BIAŁE ZIMNE DRZEWKO 600 LED BIAŁE ZIMNE Cena: 499,00 zł 585,00 zł
Lampki choinkowe 100 led białe ciepłe Lampki choinkowe 100 led białe ciepłe Cena: 19,00 zł 22,00 zł

Każdy z nas posiadając ładny dom, chciałby upiększyć w jakiś sposób jego otoczenie. Na stronach internetowych możemy znaleźć wiele takich rozwiązań, które mogą nam przypaść do gustu.

Jednym z nich może być Palenisko ogrodowe. Jest to nie tylko ładny element dekoracyjny, ale również wielofunkcyjne palenisko. Wykonane z dobrego materiału i w odpowiednim kształcie, może być przez nas używane do ogrzewania się w chłodne wieczory w ogrodzie, jednak równie dobrze po dodaniu rusztu może pełnić dla nas rolę niewielkiego grilla. Palenisko ogrodowe to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają dużego podwórka, aby zamieścić na nim kamienny grill. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest łatwy w przechowywaniu i nie sprawi nam znacznych kłopotów, gdy trzeba go będzie gdzieś schować. Innym rozwiązaniem dla osób posiadających już nieco więcej miejsca w ogrodzie, bądź na tarasie jest Kominek meksykański.

Jest to produkt wykonany z wypalonej gliny umieszczony na stalowym stojaku. Bardzo popularny w meksyku ostatnio zawitał również do Niemiec, gdzie cieszy się popularnością. Jest delikatniejszy od paleniska, jednak nadrabia eleganckim wyglądem. Po rozpaleniu w nim ognia szybko wydobywa się z niego ciepło. Należy uważać, aby nie doprowadzić do zbyt wysokiej temperatury, ponieważ piecyk może ulec uszkodzeniu. Kominek meksykański podobnie jak swój poprzednik może również służyć, jako grill po zamontowaniu w nim rusztu. W przeciwieństwie jednak do paleniska, zaleca się palenie w nim tylko brykietem lub węglem drzewnym.

Jego rozmiary mogą stanowić dla nas problemy, gdy konieczne będzie jego schowanie po zakończonym sezonie. Ze względu na materiał, z jakiego jest wykonany jest zdecydowanie mniej odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Cenowo na stronach internetowych nieco lepiej prezentuje się kominek, aniżeli palenisko, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę materiały, z jakiego są wykonane oba przedmioty. O ostatecznej cenie tych produktów będzie decydował ich wygląd oraz jakość wykonania.

Kominki meksykańskie | Palenisko ogrodowe Zielona Góra

Live Chat
Sklep internetowy Shoper.pl