Znajdź paczkęZnajdź paczkę

Wpisz numer paczki.

NewsletterNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

+Wykrywacze metali

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Baterie do wykrywaczy metali 9v, 6f2, 10 sztuk Baterie do wykrywaczy metali 9v, 6f2, 10 sztuk
Cena: 60,00 zł
szt.
Kod: Armand-Baterie
Lupa kieszonkowa Lupa kieszonkowa
Cena: 9,00 zł
Kod: Armand-Lupa
Motyka do pomocy przy wykrywaniu metali Motyka do pomocy przy wykrywaniu metali
Cena: 96,00 zł
Kod: Armand-Motyka
Podłokietnik do rurki wykrywacza metali typ whites Podłokietnik do rurki wykrywacza metali typ whites
Cena: 70,00 zł
szt.
Kod: Armand-Podłokietnik-Whites
Podłokietnik do rurki wykrywcza metali Podłokietnik do rurki wykrywcza metali
Cena: 70,00 zł
szt.
Kod: Armand-Podłokietnik
Przeciwdeszczowa osłona na sterownik do wykrywacza Przeciwdeszczowa osłona na sterownik do wykrywacza
Cena: 50,00 zł
szt.
Kod: Armand-Osłona
Rurka do wykrywacza metali Rurka do wykrywacza metali
Cena: 170,00 zł
szt.
Kod: Armand-Rurka
Saperka składana Saperka składana
Cena: 60,00 zł
szt.
Kod: Armand-Saperka
Słuchawki do wykrywaczy metali armand Słuchawki do wykrywaczy metali armand
Cena: 100,00 zł
szt.
Kod: Armand-Słuchawki
Sonda do wykrywacza metali Sonda do wykrywacza metali
Cena: 300,00 zł
szt.
Kod: Armand-Sonda
Sterownik do wykrywacza metali Sterownik do wykrywacza metali
Cena: 672,00 zł
Kod: Armand-Sterownik
Torba, pokrowiec na wykrywacz metali Torba, pokrowiec na wykrywacz metali
Cena: 120,00 zł
szt.
Kod: Armand-Torba
Wykrywacz metali 1013 PROMOCJA Wykrywacz metali 1013  PROMOCJA
Cena: 239,00 zł
Kod: 1013
Wykrywacz metali do badania ścian skil Wykrywacz metali do badania ścian skil
Cena: 241,00 zł
Kod: Armand-Skil
Wykrywacz metali do rewizji osobistej armand security plus Wykrywacz metali do rewizji osobistej armand security plus
Cena: 231,00 zł
Kod: Armand-SecurityPlus
Wykrywacz metali, metalu - plażowy Wykrywacz metali, metalu - plażowy
Cena: 117,00 zł
szt.
Kod: 94167

Któż z nas nie chciał w dzieciństwie zostać odkrywcą? Ile razy chcieliśmy, niczym bohaterowie z naszych ulubionych filmów, przemierzać niezbadane tereny z dziwnym sprzętem w ręku?

Dziś istnieje taka możliwość. Wystarczy tylko wyposażyć się w profesjonalny wykrywacz metali i już można ruszać na spotkanie z przygodą! Nasze wykrywacze metali dają gwarancję udanych poszukiwań. Potrafią wykrywać różne rodzaje metali. Dzięki tej funkcji możesz mieć pewność, że nie poświęcisz na poszukiwaniach wielu godzin tylko po to, aby uzbierać pokaźną kolekcję gwoździ czy innych mało wartościowych przedmiotów. A jeśli chciałbyś się poczuć jak tropiciel pirackiego skarbu, nic nie stoi na przeszkodzie do przeszukania nawet dna zbiornika wodnego! A wszystko to dzięki wodoodpornej cewce, która gwarantuje, że sprzęt nie ulegnie zniszczeniu podczas kontaktu z wodą. Nasz detektor metalu reaguje na wykryty metal za pomocą zmiany miernika oraz uruchomieniem jednego z trzech różnych sygnałów dźwiękowych, których wysokość zależy od rodzaju wykrytego metalu. Wykrywacz wyposażony jest ponadto we wskaźnik FERROUS/ NON FERROUS, dzięki któremu w szybki sposób dowiadujemy się z jakim rodzajem znaleziska  mamy do czynienia.

Wysokiej jakości wyświetlacz pokazuje z dużym prawdopodobieństwem z jakim typem wykrytego metalu mamy do czynienia, czyniąc nasze poszukiwania jeszcze bardziej łatwymi i przyjemnymi. Sprzęt idealnie nadaje się zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych odkrywców. O jego jakości świadczy możliwość wszechstronnego wykorzystania na różnego rodzaju terenach. Detektor posiada dodatkowo certyfikat CE, co daje użytkownikowi pewność, iż sprzęt jest bezpieczny. Dwuletnia gwarancja jest natomiast zapewnieniem możliwości naprawy sprzętu, jeśli wystąpi taka konieczność. Z naszym wykrywaczem metali, twoje marzenia z dzieciństwa mają okazję się spełnić. Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda ci się odkryć coś naprawdę wartościowego. Zapraszamy zatem do zakupu i życzymy doskonałej zabawy!

Wykrywacze metali mają swoją stałą rzeszę fanów, która tylko z roku na rok sukcesywnie się powiększa. Zabawa z wykrywaczem metalu jest zajmująca i interesująca jednocześnie, zarówno dla pasjonatów staroci, jak i dla dzieci. Z wykrywaczami metali możemy spędzić czas w miły i przyjemny sposób. Najmłodszym ta forma odpoczynku z pewnością spodoba się jak najbardziej, ponieważ zabawa z wykrywaczem metalu będzie przypominała zabawę w poszukiwacza skarbów! Wykrywacz metali, zwany inaczej detektorem metalu, będzie świetnym pomysłem na wakacje pod namiotem! Poszukiwania na plaży mogą przeistoczyć w wielogodzinne spacery po plaży w gronie znajomych. Musimy jednak pamiętać o tym, że to nie jest typowa zabawka, tylko prawdziwy sprzęt specjalistyczny. Należałoby też pamiętać, że rodzajów wykrywaczy metali jest naprawdę sporo, więc jeśli chcemy wybrać odpowiedni dla siebie, to spędźmy nad tym trochę czasu, a nie decydujmy się na pierwszy lepszy. Zastanówmy się, do jakich celów chcesz go używać, do czego będzie Ci służył. Kupno wykrywacza to dosyć droga inwestycja, więc zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. To nie jest kupowanie odzieży. Po namyśle możesz zdecydować, czy potrzebujesz drogi wykrywacz, czy wystarczy Ci taki średniej klasy. Jeśli się już zdecydujesz na konkretny model, nie zapomnij o pokrowcu do niego!

Sklep internetowy Shoper.pl