Bezpieczeństwo zakupów

­ 
Bezpieczeństwo zakupów
W naszym sklepie dbamy aby zakupy były bezpieczne tak samo jak w sklepie tradycyjnym.
Bezpieczeństwo na TwójPasaż.pl jest priorytetem,
dlatego jest na najwyższym poziomie!
Certyfikat SSL

Dokładamy wszelkich starań aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Nasz serwer posiada zabezpieczenie typu SSL, dzięki czemu klient ma absolutną pewność, że dane osobowe, które wysyła podczas procedury zakupu są właściwie chronione.

Możliwość zwrotu towaru

Zgodnie z przepisami prawa polskiego dajemy możliwość zwrotu towaru bez bez podawania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis zasad zwrotu towaru dołączamy do każdej przesyłki.
Sprawdzenie przesyłki przy kurierze
Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możesz w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp..) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.

Bezpieczeństwo dostawy
Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie jest pakowana przez 2 pracowników wzajemnie się kontrolujących. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do kwoty pełnej wartości.
Przejrzystość informacji.

Informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz informacje o firmie staramy się przedstawić w możliwie pełny i przejrzysty sposób. U nas nie ma zapisów „drobnym drukiem” , nie mamy nic do ukrycia ponieważ działamy uczciwie od początku naszej działalności.
Ochrona danych osobowych

Wykorzystujemy nowoczesne mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym chronionym serwerze. Jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy Twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej o ochronie danych w Polityce Prywatności
Pewność firmy

Firma rozpoczęła swą działalność w 2004 roku – wówczas pod nazwą Twój Partner. Przeszła duże zmiany, pozyskała wielu partnerów i przeistoczyła się w Internetowy Pasaż Handlowy pod nazwą TwójPasaż.pl. Obecnie zatrudniamy po kilkanaście osób w kilku działach.

Sprawdź naszą historię
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl