Basen z kulkami – ulubiona zabawa małych dzieci

Beztroska zabawa i dużo śmiechu dla maluchów to suchy basen z kulkami w formie kolorowego namiotu. To także radość, którą można dzielić z innymi dziećmi. I pewność opiekunów, że dzieci są bardzo zadowolone. Jakie namioty do zabawy można znaleźć dla dzieci?

Suchy basen z kulkami

Kolorowe namioty do zabawy – mini domki, są lekkie, estetyczne i mają wiele funkcjonalności. Możliwość ściągania daszku, „zamykania” drzwiczek, łatwość przenoszenia namiotu – to wszystko pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do wymyślania co raz to nowych zabaw. Do tego różnokolorowe piłeczki do basenu, w których można bawić się do woli. Nic dziwnego, że takie kolorowe domki to dziecięcy hit!

 

 

Basen z piłeczkami dla dzieci

Zabawki dla dzieci powinny być kolorowe i estetyczne, by zachęcać je do zabawy. Suchy basen z kulkami to zabawka, którą dzieci kochają! A jeśli jest to suchy basen w formie namiotu, będzie to ulubiona domowa kryjówka malucha. Z pewnością także dzieci, które zaprosimy, będą zachwycone mogąc bawić się wspólnie w takim fantazyjnym domku.

 

                          

 

                             

Rozkładanie namiotu do zabawy

Ustawienie suchego basenu w formie namiotu jest dziecinnie proste 🙂 Konstrukcja składa się z plastikowego stelażu oraz poliestrowej tkaniny z przezroczystą siatką i jest samorozkładająca się. Wystarczy wyciągnąć namiot z opakowania, wsypać do niego piłeczki i gotowe! Złożony namiot nie zajmuje dużo miejsca, jest prawie płaski. Przechowujemy go w dołączonej do niego praktycznej torbie z zamkiem.

 

                        

 

                   

 

 

Basen z kulkami – kwestie bezpieczeństwa

Baseny z kulkami to zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia, do użytku domowego.

Namioty do zabawy muszą być przewiewne. Nie może być w nich gorąco czy duszno, musi być stały dostęp świeżego powietrza. Dlatego projektując basen z kulkami, producenci wykorzystują kolorowe trwałe siateczki. Są one przewiewne, ale dają też dziecku bawiącemu się w środku dobrą widoczność. To ważne dla poczucia bezpieczeństwa, by widzieć w czasie zabawy opiekuna. Również rodzic widzi przez nie bawiące się dziecko.

Namioty do zabawy to elastyczne, miękkie konstrukcje. Upadek na taki domek z kulkami nie jest niebezpieczny. Piłeczki do basenu są bardzo leciutkie, więc dzieci rzucając tymi piłeczkami, na pewno nie zrobią sobie krzywdy.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.