Bezpieczna posesja - oświetlenie ogrodowe solarne LED

Bezpieczna posesja - oświetlenie ogrodowe solarne LED

Każdy właściciel domu stara się zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo. Nie tylko poprzez ogrodzenie posesji, ale także jej dobre oświetlenie po zmroku. Jakie oświetlenie ogrodowe wybrać, by uzyskać zamierzony efekt i nie generować stałych kosztów? Podpowiadamy w tym artykule.

 

Oświetlenie ogrodowe solarne LED

W ostatnich latach technologia LED pozwoliła na produkcję niedrogich energooszczędnych lamp do domu i do ogrodu. Lampki LED mają wiele zalet. Potrzebują znacznie mniej prądu do osiągnięcia tego samego efektu, co lampy starego typu. Lampy LED są też bezpieczne – nie nagrzewają się tak mocno, jak tradycyjne żarówki i są od nich znacznie trwalsze. Zastosowanie paneli solarnych do ich oświetlenia redukuje koszty ich codziennego utrzymania do zera. To idealna opcja, nie tylko dla oszczędnych.  

 

               

 

Jakie oświetlenie ogrodowe wybrać?

Bezpieczeństwo na posesji ma dwa aspekty. Pierwszy to komfort mieszkańców przemieszczających się po terenie ogrodu po zmierzchu. Drugi to ochrona domu przed działaniami osób z zewnątrz. Kradzieże na terenie prywatnych posesji są codziennością. Jednakże dobrze oświetlony budynek, garaż i ogród zmniejszają prawdopodobieństwo wtargnięcia obcych osób na prywatny teren. Warto więc zainwestować w oświetlenie ogrodowe. Współczesne lampy ogrodowe zazwyczaj mają wbudowany czujnik zmierzchu, a zatem nie trzeba osobiście ich włączać i wyłączać. Dzieje się to automatycznie po zapadnięciu zmroku. To bardzo wygodna opcja.

 

 

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców

 

W dobie taniego w eksploatacji oświetlenia solarnego LED, wszelkie światełka z zasilaniem solarnym, które montujemy na posesji, nie generują kosztów. Możemy zatem dowolnie wybrać oświetlenie do ogrodu.  Doświetlamy ścieżki, by móc swobodnie się poruszać po ogrodzie nocą. Dekorujemy także lampkami LED miejsca, w których latem spędzamy z rodziną czas: taras, altanka czy drzewa, pod którymi stawiamy meble ogrodowe. Takie oświetlenie stwarza bezpieczną strefę relaksu i pozwala na piękne udekorowanie ogrodu.

Oświetlenie ogrodowe powinno ładnie się prezentować także za dnia. Projektanci dbają zatem również o to, by do ich produkcji używać szlachetnych materiałów. Wysokiej jakości stal, szkło strukturalne, pomysłowe kształty – wszystko to służy dekoracji ogrodów, ale i bezpieczeństwu użytkowników.  

 

                         

 

Węże świetlne LED są co raz chętniej instalowane w ogrodach. To efektowne i łatwe do zainstalowania oświetlenie. Dzięki panelowi solarnemu można je zamontować w każdym miejscu posesji. Węże LED solarne JOYLIGHT to bardzo nowoczesne produkty, wyposażone w panel umożliwiający ustawienie aż ośmiu opcji świecenia!  

               

 

Bezpieczna posesja, każdej nocy

Zima to dobry czas, by zaplanować wiosenne zmiany w ogrodzie. Także pod kątem doświetlenia posesji. W ofercie pojawia się co raz więcej lamp funkcyjnych, których zadaniem jest oświetlenie określonych miejsc elewacji. Również miejsca ich zamontowania gwarantują, że osoby z zewnątrz nie będą miały do nich dostępu. A to zwiększa szanse właścicieli na skuteczne zabezpieczenie domu. Lampa narynnowa JOYLIGHT to nowość w ofercie. Nie jest może duża ale jest dość skuteczna. Pozwala skierować światło w dół elewacji, w wybranych miejscach. Tanio i bez kłopotów z zakładaniem instalacji elektrycznej.

 

              

 

Dla bezpieczeństwa mieszkańców warto jest dobrze oświetlić ganek domu, taras czy balkon oraz wjazd do garażu, by odstraszyć potencjalnych intruzów. Jest to także bardzo ważne, gdy domowników nie ma w domu. Dobrze oświetlony dom, to posesja dobrze widoczna od strony ulicy i z okolicznych domów. Światło z pewnością zniechęca włamywaczy i stwarza bezpieczną strefę wokół domu. Reflektor solarny pozwala oświetlić dość jasnym światłem określone miejsca w ogrodzie. Można też go ustawić na tarasie i jego światło skierować na określone miejsce terenu.  

 

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl