sztuczna_choinka

Choinka sztuczna czy prawdziwa?

Choinka sztuczna czy prawdziwa?

Co wybrać? Choinkę sztuczną czy drzewko prawdziwe? Co roku wszyscy mamy ten sam przedświąteczny dylemat. Drzewka naturalne mają jedną zaletę – pięknie pachną. Jednakże są dość kłopotliwe. W pomieszczeniach szybko schną, sypiące się igły stwarzają wrażenie ciągłego nieporządku, zwłaszcza jeśli spadają na dywan. Nie zapominajmy o aspekcie ekologicznym. Żywe drzewka powinny zostać w ogrodzie, gdzie czują się najlepiej i cieszą właścicieli swym wyglądem przez cały rok.

A zatem choinka sztuczna. Ma ona sporo zalet:

  • różnorodność opcji pozwala zrealizować każdą świąteczną wizję: od białych drzewek, poprzez różne warianty zielonych do kolorowych. Pojawiły się choinki oprószone brokatem, o różnych kształtach, gęste i dające możliwość dowolnego kształtowania rozstawu gałązek,
  • gałązki są bardzo wytrzymałe, nie wyginają się do dołu pod ciężarem ozdób i gwarantują zamierzony efekt estetyczny,
  • to bardzo trwałe drzewka, będą pięknie się prezentować przez wiele lat,
  • są łatwe do oczyszczenia,
  • zawsze wygląda ładnie i świeżo, mogą stać wszędzie i w każdych warunkach, dowolną ilość czasu,
  • domowe oszczędności: sztuczną choinkę kupujemy raz na kilka lat,
  • każde Święta ze sztuczną choinką to jedno żywe drzewko, które przetrwa w naturze – satysfakcja z tego faktu jest bezcenna!

 

+

Sztuczne choinki, choinki światłowodowe.

Możliwości aranżacyjne sztucznych drzewek są nieograniczone. Opcje wyboru koloru drzewka, jego gęstości i możliwość dowolnego rozkładania gałązek sprawiają, że to samo drzewko co roku może wyglądać inaczej. Różnorodne lampki choinkowe, węże świetlne wspaniale dopełnią aranżację. Choinki naturalne w górnej części mają wiotkie gałązki, niezbyt gęste. Przez to nie są efektowne, bo górna część drzewka nigdy nie wygląda ładnie. W wypadku sztucznych drzewek choinki są zawsze gęste na całej wysokości. Tylko sztuczne choinki wyglądają jak drzewka z marzeń: puchate, o idealnych proporcjach i niezmiennie zachwycającym wyglądzie.

 

A może by tak coś zmienić?

Choinka sztuczna LED

Choinka sztuczna LED

Dla osób, które szukają niebanalnych rozwiązań, nowoczesnym odpowiednikiem sztucznej choinki może być drzewko światłowodowe LED. To nawiązanie do tradycji, piękny efekt wizualny i nastrojowa wersja świątecznego drzewka.

 

Sztuczne drzewko LED

Sztuczne drzewko LED

Prezenty!

Myśląc o choince zazwyczaj myślimy o prezentach, które się pod nią znajdą. Nie zapominajmy jednak, że efektowna tradycyjna choinka sztuczna czy choinka światłowodowa LED może być wspaniałym prezentem dla kogoś nam bliskiego. Nie ma osoby, która nie ucieszyła by się z pięknego drzewka, rozświetlonego ciepłym blaskiem lampek choinkowych, która podkreśli wyjątkowy nastrój Świąt.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.