Dekoracja sali weselnej tworzy klimat niezapomnianej nocy.

Światło od zawsze towarzyszy ludziom jako synonim ciepła i bezpieczeństwa. Lubimy się przy nim gromadzić i to ono stwarza niepowtarzalny klimat spotkań towarzyskich. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie ozdabiamy domy i ogrody świetlnymi iluminacjami. Lubią je dorośli, zachwycają się nimi dzieci – to nieprzemijająca moda.

Dekoracja sali weselnej

Ozdoby świetlne LED tworzą niezapomniany, bajkowy klimat. To urocze rozproszone światełka, które w nienachalny sposób oświetlają przestrzeń. Idealne nadają się na kameralne i duże imprezy.

 

 

Lampki LED są bardzo bezpieczne, nie nagrzewają się nadmiernie tak jak żarówki starszego typu. Przepalenie jednej czy kilku diod nie wyłącza oświetlenia, więc można się nim dalej cieszyć. Do tego diody LED zużywają niewiele prądu, więc nawet duża ilość światełek nie generuje znaczących kosztów.

 

Drzewko świecące LED

Motywy drzewa w wielu kulturach nawiązują do sensu życia, jego wiecznej odnowy, witalności i nieśmiertelności. Symbolika drzewa łączy w sobie pierwiastki żeńskie i męskie, więc oznacza naturalną harmonię współistnienia, ale także stałość i spokojne, ustabilizowane życie. Nic dziwnego zatem, że jest idealnym symbolem nowego związku i dobrą wróżbą na czas jego trwania. Dlatego coraz częściej taka symbolika pojawia się w ornamentach i zdobieniach zaproszeń ślubnych. Drzewka LED to również piękne dekoracje sali weselnej.

 

               

               

              

 

Po weselu drzewka będą klimatyczną dekoracją w mieszkaniu czy domu, stworzą ciepły klimat we wnętrzu w czasie długich, zimowych wieczorów.

Lampki ogrodowe

Coraz częściej młodożeńcy decydują się na wesela plenerowe. Ozdobienie światełkami LED pawilonu ogrodowego czy altany oraz miejsca z cateringiem stworzy bajkowy klimat. Równie ważne jest wyczarowanie niezwykłego klimatu w każdym zakątku ogrodu. I tutaj mamy bardzo wiele możliwości. Lampiony tradycyjne i lampiony LED oraz gama różnorodnych lampek ogrodowych LED pomogą stworzyć aranżacje, które zauroczą weselnych gości. Nie zapominajmy, że światełka ogrodowe są przystosowane do użytku zewnętrznego, więc są idealną ozdobą na przyjęcia w ogrodzie. Są łatwe do zainstalowania i są zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych.

 

      

     

     

 

Niekłopotliwym a efektownym oświetleniem namiotów weselnych i sali weselnej mogą być nowoczesne węże świetlne. Łatwe do rozłożenia, mogą być zawieszane pod sufitem ale także zamontowane u podstawy ściany, dadzą bardzo efektowne podświetlenie. Ciekawym obiektem świetlnym w ogrodzie jest lampa kula. Jest w kilku wielkościach, do wyboru i pozwala na tworzenie ciekawych zestawień.

 

     

Namioty weselne

W czasie przyjęć ślubnych znakomicie sprawdzają się pawilony ogrodowe, które stają się plenerowym salonem. Mogą też pełnić funkcję osłony miejsca, w którym są stoły z cateringiem. Namioty ogrodowe mają różną funkcjonalność. Można odpinać ścianki boczne, rozsunąć je, zostawić tylko zadaszenie – wszystko zależy od koncepcji. Nie trzeba chyba dodawać, że pawilony oświetlone światełkami LED znacznie zyskują na wyglądzie?

 

 

Latarnie, lampiony solarne LED

Na przyjęciu w ogrodzie sprawdzą się także coraz modniejsze latarnie na prawdziwe świece  lub świece LED. Prezentują się stylowo i efektownie, więc tworzą niesamowity klimat. Doskonale ozdobią także salę weselną.

      

 

       

 

Wystrój weselny wspaniale dopełnią lampiony solarne LED. Doładowane za dnia energią słoneczną, pięknie oświetlą wszystkie warte wyeksponowania miejsca w plenerze. Można je zawiesić na gałęziach drzew, ustawić w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. Piękny efekt bez plączących się wszędzie przewodów elektrycznych? Jak widać, jest to możliwe!

 

 

Mamy nadzieję, że Sklep internetowy TwójPasaż.pl, dla osób organizujących wesela, stał się  inspiracją do stworzenia niebanalnych dekoracji przyjęć.

Nowożeńcom zaczynającym wspólne życie życzymy wszelkiej pomyślności!

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.