Dekoracje na przyjęcia w ogrodzie

Lato to czas wypoczynku i spotkań na świeżym powietrzu. Grillowanie, odpoczynek na słońcu czy praca w ogródku – każda aktywność sprawia przyjemność. A wieczorami, nie ma jak przyjęcia w ogrodzie! Ciepłe noce sprzyjają spotkaniom, których nastrój może być bajkowy. Jak go wyczarować? Podpowiadamy w tym artykule.

Oświetlenie ogrodowe na przyjęcia w ogrodzie

Nie ma jak lampki ogrodowe. To najbardziej lubiana przez użytkowników ogrodowa dekoracja. Są łatwe w montażu, efektowne i sprawiają, że ogród lśni w ich świetle niczym bajkowa kraina. Dają przytulne światło, które podkreśla nastój ciepłych, letnich nocy. Aż się nie chce wracać do domu!

 

 

 

Oświetlenie ogrodowe solarne na przyjęcia w ogrodzie

Optymalną wersją światełek ogrodowych są te zasilane poprzez panel solarny. Można je zamontować w każdym miejscu ogrodu, nie martwiąc się o dostęp do prądu. Są też ekologiczne i najtańsze w eksploatacji – energię czerpią ze światła słonecznego. Wiele modeli lamp i światełek ogrodowych ma wbudowany czujnik zmierzchu, dzięki czemu same włączają się o zmierzchu i wyłączają o świcie. To duże udogodnienie dla użytkowników.

 

Oświetlenie ogrodowe solarne LED w kształcie małych żaróweczek.

 

Oświetlenie ogrodowe solarne LED w kształcie kwiatków

Dekoracje na przyjęcia w ogrodzie

Oświetlenie ogrodowe to nie tylko lampki podwieszane w altanie ogrodowej czy między drzewami. To także nastrojowe lampiony ustawiane na stołach lub podwieszane na gałęziach. Stylowe, ciekawe wizualnie, pomagają wyczarować niezapomniany nastój letnich wieczorów.

 

Lampion ogrodowy LED na panel solarny

 

Lampy ogrodowe LED

Warto zadbać o bezpieczeństwo domowników i gości po zmierzchu. Lampy LED rozmieszczone wzdłuż ścieżki, pozwolą na bezproblemowe przemieszczanie się po posesji. Reflektor czy lampy punktowe umieszczone na skraju rabat czy upraw, zabezpieczą je przed przypadkowym podeptaniem. A to, ile uroku dodadzą ogrodowym zakątkom, to wartość dodana.

 

Lampka solarna w kształcie latarni

Oświetlenie solarne schodów ogrodowych

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.