Dekoracje w firmie budują jej wizerunek

Dekoracje w firmie budują jej wizerunek

Decydując się na skorzystanie z usług jakiejś firmy, interesujemy się przede wszystkim jej kompetencjami i wysoką jakością usług. Jednakże ważne jest też ogólne wrażenie, bo od niego zależy, jaką sami wyrobimy sobie o niej opinię. A zatem dekoracje w firmie są elementem budowania wizerunku danego podmiotu. Nie lekceważmy tego aspektu promocji!

 

 

Dekoracje w firmie – prestiż i zaufanie

Specyfika niektórych branż bezwzględnie wymaga zadbania o wygląd pomieszczeń, w których pojawia się klient. Gabinety urody, SPA, gabinety lekarskie to miejsca, gdzie klient musi czuć się komfortowo. Potrzebna jest tam przebieralnia lub wydzielony na nią kącik. Tutaj znakomitym rozwiązaniem są fotoparawany dwustronne, które dekorując pomieszczenie, pozwalają na jego funkcjonalny podział.

 

Fotoparawan do SPA

 

 

 

 

Fototapeta do SPA, gabinetów urody i gabinetów lekarskich 

 

W branży finansowej, w usługach turystycznych, ubezpieczeniach, gabinetach prawników – klimat wnętrza również decyduje, czy zawierzymy nasze finanse albo prawne bezpieczeństwo danemu podmiotowi. Tu nie chodzi o sprawienie wrażenia luksusu, które wielu potencjalnych klientów może zrazić. Liczy się ogólny klimat wnętrza, poczucie, że znaleźliśmy się w progach solidnej firmy. 

 

 

Fototapeta do biura, kancelarii, itp.

 

 

Fototapeta do biura, biura podróży, itp. 

 

Fototapeta pomoże stworzyć niezwykły klimat wnętrza. Wysoka jakość druku FullHD daje bardzo precyzyjny wydruk zdjęć, które przyciągają uwagę i stają się najmocniejszym akcentem danego wnętrza. W firmie nie chodzi o gromadzenie bibelotów, tylko o praktyczne aranżacje tematyczne, współgrające z profilem działalności.

 

          

 

 

Czy dekoracje w firmie są potrzebne?

To nie jest wszystko jedno, w jakich wnętrzach pracujemy czy przyjmujemy interesantów. Przyjazne wnętrza decydują o atmosferze współpracy i ogólnym wrażeniu klienta. Dobrym przykładem różnicy w podejściu do wyposażenia biura jest tablica korkowa. Tablica jest bardzo przydatna, bo to na niej wieszane są kartki przypominające o bieżących sprawach. Jednakże korek nie jest zbyt dekoracyjny, prawda? Ale już obraz na korku, jednoczęściowy lub modułowy, z nowoczesną dekoracyjną grafiką robi spore wrażenie! To praktyczne rozwiązanie i pomysł na dekoracje ścian. Po prostu 2 w 1.

 

 

                         

 

 

Nowe spojrzenie na dekoracje w firmie

Lokale gastronomiczne to miejsca, gdzie fototapety, fotoparawany czy obrazy są idealnymi dekoracjami. Fototapeta buduje nastrój sali jadalnej – tak samo w barze, jak i w restauracji. Obrazy świetnie dopełniają stylistykę wnętrza. Natomiast fotoparawany dwustronne to meble do restauracji, które pozwalają na funkcjonalny podział sali i dają klientom odrobinę prywatności. 

 

 

Fototapeta do restauracji, baru, sklepu spożywczego

 

 

                     

 

Warsztat mechanika samochodowego coraz częściej ma zaaranżowaną część recepcyjną do przyjmowania klientów. Tutaj klient może poczekać i załatwić formalności. Od właściciela zależy czy będzie to surowe, skromne wnętrze czy strefa relaksu podkreślająca klimat danej branży. Wymagania klientów rosną!

 

 

Obraz pięciomodułowy, jakość druku FullHD

 

 

Fototapeta o tematyce motoryzacyjnej

 

Handel: butiki, stoiska czy biura firm handlowych - wszędzie tutaj klient powinien poczuć, że jest najważniejszy. Piękne otoczenie podnosi w oczach kupującego walory towaru, skłania go do większych zakupów i do późniejszego powrotu do tej samej placówki. Warto zadbać o detale. To się po prostu opłaca!

                 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl