Drapak dla kota na Dzien kota

Drapak dla kota – na Dzień Kota.

Już 17 lutego nasze pupile mają jak co roku, swój dzień. Choć koty uchodzą za zwierzęta niepokorne i robiące zawsze to, na co same mają ochotę, to jednak bardzo przywiązują się do właścicieli i mają z nimi bliski, emocjonalny kontakt. Drapak dla kota, na Dzień Kota, to prezent, który z pewnością ucieszy każdego pupila.

Drapak dla kota

Koty to z natury żywiołowe i ciekawskie zwierzęta. Choć większą część dnia przesypiają, to nie dajmy się zwieść pozorom. Często zerkają spod przymkniętych powiek, sprawdzając, co się dzieje na ich terenie i zawsze wiedzą, kiedy można właściciela poprosić o chwilę uwagi i zabawy.

 

Drapak dla kota 6 Drapak dla kota 2 Drapak 3

 

 

Zabiegani, zajęci pracą i obowiązkami, z pewnością jednak nie mamy dla naszego kociego pupila tyle czasu, ile byśmy chcieli. By zapewnić zwierzakowi rozrywkę w czasie długich godzin naszej nieobecności, warto przemyśleć zakup nowoczesnego drapaka dla kota. To funkcjonalne i bardzo estetyczne konstrukcje, różnej wielkości, dające kotu schronienie, inspirujące do częstej aktywności fizycznej, zabaw i ulubionego zajęcia – drapania.

 

Drapak 4 Drapak dla kota 7  Drapak dla kota 8

 

Towarzystwo kotów ma zbawienny wpływ na zdrowie ich właścicieli. Już sam kontakt z nimi poprawia nastrój i redukuje stres. Przytulanie i głaskanie kota to pewny sposób na poprawę nastroju. To także idealny zwierzak dla dzieci i osób starszych. Nie jest tak żywiołowy jak psy, może nie wychodzić na dwór, jest dość spokojny i jego obecność w mieszkaniu nie przeszkadza sąsiadom. Biorąc to wszystko pod uwagę, warto zwierzakowi zafundować wielofunkcyjną zabawkę. Widok kota bawiącego się na drapaku to również sympatyczna rozrywka dla właściciela. Warto zatem wybrać model dopasowany wielkością do naszego mieszkania i kolorem do wystroju wnętrza.

Dzień Kota – prezent dla właściciela?

 

Dzien Kota 4 Dzien Kota 5  Dzien Kota 6

 

Właściciele kotów również sobie mogą sprawić interesujący prezent z motywem ulubionego zwierzaka. Fototapeta z graficznymi motywami zabawnych mruczków lub fototapeta na drzwi ze zdjęciem ślicznego kociaka, wspaniale dopełnią aranżację nie tylko dziecięcego pokoju! To sympatyczny motyw nie tylko dla kociarzy lecz dla każdego miłośnika pięknych zwierząt.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.