Dziadek podróżuje

Dzień Dziadka – prezent, który cieszy.

Wielu ludzi dopiero na emeryturze rozwija swoje pasje. Wtedy właśnie odkrywają radość z pielęgnowania swojego hobby. Wędkarstwo, ogrodnictwo, podróże, sport to sposoby nie tylko na wypełnienie wolnego czasu, ale przede wszystkim patent na satysfakcję z osiąganych sukcesów i dobry humor. Dzień Dziadka – prezent, który ucieszy, trzeba wybrać z namysłem.

Dziadkowie to dziś bardzo aktywne osoby. To podróżnicy odkrywający ciekawe zakątki Polski i chętnie poznający historię innych krajów. Coraz częściej są to pasjonaci dbania o formę, regularnie ćwiczący na siłowni i stale dbający o zdrową dietę. Wiele starszych osób stawia na naukę, typu kursy języków obcych, kursy komputerowe, bo chcą być samodzielni i otwarci na nowe możliwości. Szukając prezentu na Dzień Dziadka, warto postawić na rzeczy, które odzwierciedlą pasje nowoczesnego Dziadka.

Pasjonat stylu życia FIT

Mikser z kubkiem      Pojemnik

 

Wielu seniorów jest świadomych, jak ważne jest utrzymanie dobrej formy dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W średnim wieku nie chodzi tylko o poprawę wyglądu i sylwetki. To bardziej skomplikowany proces, który ma na celu polepszenie ogólnej kondycji, wyeliminowanie z diety niekorzystnych dla zdrowia produktów oraz zyskanie sprawności, która zapewni samodzielność na długie lata. Dieta plus regularna aktywność fizyczna to klucz do zdrowia.

Pomocny w utrzymaniu dobrych nawyków żywieniowych będzie mikser do przygotowania zdrowych koktajli owocowo-warzywnych. Mikser ma w zestawie zamykane kubki z dozownikiem, dzięki czemu zdrowy napój możemy zabrać zawsze ze sobą. Pojemniki na posiłki pozwolą na zjedzenie zbilansowanego posiłku poza domem, bez konieczności kupowania niezdrowych przekąsek.

 

W zdrowym ciele zdrowy duch

Dzień Dziadka - prezent hantle 2       abroller 2

 

Regularne ćwiczenia warto zacząć od wzmocnienia mięśni, by zyskać lepszą formę fizyczną. Klasyczne hantle pomogą w treningu siłowym. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha ułatwi abroller. To przyrząd chroniący kręgosłup przed przeciążeniem i zapewniający płynność wykonywanych ćwiczeń.

Dzień Dziadka – prezent dla hobbysty

Pasjonat podróży, który ma już za sobą wojaże po Polsce i świecie, z przyjemnością zaznaczy miejsca swojej bytności na mapie. Obraz na korku umożliwia umieszczanie na powierzchni mapy znaczników, zdjęć, pocztówek czy drobnych pamiątek, dzięki czemu tworzy się spersonalizowany obraz. Jeśli senior lubi ciepły klimat i zimą tęskni za egzotyką tropikalnych plaż, efektowne sztuczne drzewko zmieni nastrój pomieszczenia. To będzie elegancka ozdoba, efektowna i niekłopotliwa. Zimą ociepli klimat wnętrza, latem ozdobi balkon czy taras.

 

Obraz 2      Dzień Dziadka - prezent palma

 

Senior mający swoje hobby to osoba, która chętnie przyjmuje prezenty związane ze swoimi zainteresowaniami. Dla pasjonatów ogrodnictwa bardzo łatwo jest dobrać podarunek. Wszystko, co urozmaici lub upiększy wyposażenie ogrodu, będzie zawsze mile widziane. Meble ogrodowe, elementy małej architektury, ozdoby – ilość inspiracji na prezent w internetowym sklepie Twojpasaz.pl jest spora. Wystarczy wybrać, a radość Dziadka będzie ogromna. Wszak na Dzień Dziadka – prezent, to nie tylko dowód pamięci, ale też sposób na podkreślenie bliskich rodzinnych więzi.

 

Dzień Dziadka - prezent fotel      Dzień Dziadka - prezent ławka

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.