Fotel uszak – najmodniejszy fotel do salonu

Fotel uszak – najmodniejszy fotel do salonu
Fotele wypoczynkowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Nic dziwnego. To funkcjonalne i bardzo potrzebne meble w każdym domu. Dają pełnię relaksu, gdy chcemy poczytać czy obejrzeć telewizję. Zwłaszcza modele z wysokim oparciem pozwalają na bardzo komfortowy wypoczynek. Który model fotela wypoczynkowego cieszy się obecnie największym zainteresowaniem klientów? Fotel uszak to bez wątpienia najmodniejszy fotel sezonu.
 
 
 
 

Fotel uszak do salonu i do sypialni

 
 
Fotel uszak to dość klasyczny model fotela, który znów stał się szalenie modny. Nic dziwnego. Takie fotele to bardzo wygodne meble, które umożliwiają wygodne oparcie się, a nawet całkiem komfortową drzemkę. Nie są to też bardzo duże meble. W porównaniu do takich klasycznych foteli jak Chesterfield, które mają masywną konstrukcję, uszaki zajmują stosunkowo niewiele miejsca. A zatem są to fotele idealne do mieszkań każdej wielkości. Sprawdzą się idealnie jako dopełnienie wyposażenia salonu czy sypialni.
 
 
 
 

Fotel uszak w nowej odsłonie

 
 
Trwająca od kilku lat moda na meble skandynawskie wniosła do projektów mebli ożywczy powiew.  Meble skandynawskie charakteryzują się maksymalnym uproszczeniem formy i rezygnacją ze zbędnych  ozdobników. Lekkie konstrukcyjnie, stonowane, wtapiające się w otoczenie meble, pasują do wnętrz w każdym stylu. Charakterystyczne dla tego trendu delikatne, pastelowe barwy, wspaniale ocieplają wnętrza i są bardzo lubiane przez użytkowników.
 
 
          
 
 
Proste w formie meble skandynawskie miały też znaczący wpływ na zmiany w wyglądzie typowych "uszaków". Ostatnio pojawiły się w ofercie modele lżejsze konstrukcyjnie, o nieco uproszczonym kształcie, ale nadal zachowujące najważniejsze funkcje użytkowe: wysokie oparcie, zagłówki i podłokietniki.
 
 
            
 
 
           
 
 

 

Nowoczesny fotel

 
Fantazja projektantów mebli nie zna granic. Bawią się formą, kolorem, lecz nie zapominają o tym, że fotel ma być przede wszystkim wygodny. Tak jak uszak, który stał się inspiracją dla projektu na zdjęciu poniżej. Futurystyczna wizja i odwaga w kształtowaniu formy zaowocowały projektem mebla, który wygląda jak obiekt wystawienniczy z galerii sztuki nowoczesnej.
 
 
 
 
Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl