Fotel uszak – najmodniejszy fotel do salonu

Fotele wypoczynkowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Nic dziwnego. To funkcjonalne i bardzo potrzebne meble w każdym domu. Dają pełnię relaksu, gdy chcemy poczytać czy obejrzeć telewizję. Zwłaszcza modele z wysokim oparciem pozwalają na bardzo komfortowy wypoczynek. Który model fotela wypoczynkowego cieszy się obecnie największym zainteresowaniem klientów? Fotel uszak to bez wątpienia najmodniejszy fotel sezonu.

 

 

Fotel uszak do salonu i do sypialni

 

Fotel uszak to dość klasyczny model fotela, który znów stał się szalenie modny. Nic dziwnego. Takie fotele to bardzo wygodne meble, które umożliwiają wygodne oparcie się, a nawet całkiem komfortową drzemkę. Nie są to też bardzo duże meble. W porównaniu do takich klasycznych foteli jak Chesterfield, które mają masywną konstrukcję, uszaki zajmują stosunkowo niewiele miejsca. A zatem są to fotele idealne do mieszkań każdej wielkości. Sprawdzą się idealnie jako dopełnienie wyposażenia salonu czy sypialni.

 

Fotel uszak w nowej odsłonie

 

Trwająca od kilku lat moda na meble skandynawskie wniosła do projektów mebli ożywczy powiew.  Meble skandynawskie charakteryzują się maksymalnym uproszczeniem formy i rezygnacją ze zbędnych  ozdobników. Lekkie konstrukcyjnie, stonowane, wtapiające się w otoczenie meble, pasują do wnętrz w każdym stylu. Charakterystyczne dla tego trendu delikatne, pastelowe barwy, wspaniale ocieplają wnętrza i są bardzo lubiane przez użytkowników.

 

          

 

Proste w formie meble skandynawskie miały też znaczący wpływ na zmiany w wyglądzie typowych „uszaków”. Ostatnio pojawiły się w ofercie modele lżejsze konstrukcyjnie, o nieco uproszczonym kształcie, ale nadal zachowujące najważniejsze funkcje użytkowe: wysokie oparcie, zagłówki i podłokietniki.

 

 

            
           

 

Nowoczesny fotel

 

Fantazja projektantów mebli nie zna granic. Bawią się formą, kolorem, lecz nie zapominają o tym, że fotel ma być przede wszystkim wygodny. Tak jak uszak, który stał się inspiracją dla projektu na zdjęciu poniżej. Futurystyczna wizja i odwaga w kształtowaniu formy zaowocowały projektem mebla, który wygląda jak obiekt wystawienniczy z galerii sztuki nowoczesnej.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.