Fototapety, fotoparawany, obrazy – nowy wymiar piękna.

Urządzając wnętrza, w pierwszej kolejności skupiamy się na funkcjonalności mebli, które wybieramy i kolorystyce wnętrza. Potem zastanawiamy się, jakie dekoracje dopełnią ten wystrój. Nowoczesne fototapety, fotoparawany czy obrazy to elementy, które nie będą tylko uzupełnieniem aranżacji. To one staną się wyróżnikiem w pomieszczeniu. Inspiracją do pięknych zdjęć i motywów są elementy natury, architektury, sztuki oraz nowoczesne kolaże, będące kompilacją różnych motywów. Wszystkie łączy jedno – doskonała ostrość zdjęć, które przykuwają uwagę.

 

 

Jakość Full HD, którą widać!

Parawany i fototapety, o których piszemy w tym artykule, wykonane są na bazie wysokiej jakości flizeliny produkcji niemieckiej. To elastyczny i wytrzymały materiał, który chroni zewnętrzną strukturę produktów przed zniszczeniem. Obrazy drukowane są na prawdziwym płótnie malarskim, które jest bardzo trwałym podłożem. By utrzymać wysoką jakość druku Full HD i nie stracić z czasem pięknych kolorów, każdy produkt zabezpieczony jest przed działaniem promieni UV. Skuteczność ochrony jest sprawdzona – nawet wieloletnia ekspozycja powierzchni na słońce nie zmienia jakości zdjęcia. Wszystkie materiały użyte do produkcji artykułów dekoracyjnych są bezpieczne i bezzapachowe – mogą być ozdobą sypialni czy pokoju dziecka, nie zaszkodzą także alergikom.

 

 

Fotoparawany – funkcjonalne i efektowne

Jeśli chcemy mieć we wnętrzu element, który robi ogromne wrażenie, a jednocześnie jest praktyczny, to fotoparawan będzie świetnym wyborem. Ze względu na jakość druku i staranność jego wykonania, każdy parawan foto staje się we wnętrzu obiektem, który najbardziej przyciąga uwagę. W zależności od motywu przedstawionego na zdjęciu uzyskamy wrażenie głębi i trójwymiarowości, precyzyjne odwzorowanie faktur i struktur oraz wrażenie realizmu. Dwustronne parawany foto to funkcjonalne meble. Składane – są łatwe do rozstawienia, ale i bezproblemowe do przechowywania. Przenośne przepierzenia w domu pozwalają na przeorganizowanie przestrzeni w związku z doraźnymi potrzebami mieszkańców. Ich funkcjonalność jest bezdyskusyjna.

Parawany foto w firmie

Również w firmach fotoparawany są nieocenione. Nie tylko zdobią pomieszczenia ale pozwalają na efektowne wydzielenie ich części. Gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne czy fryzjerskie, salony SPA, biura, butiki, restauracje i kawiarnie – wszędzie tam piękny parawan to sposób na funkcjonalny podział przestrzeni.

                 

Tablice korkowe w formie obrazów

Tablice korkowe, tak potrzebne w domu i w firmie, zazwyczaj nie są ładne. Chyba że są to nowoczesne obrazy na korku! Różnorodne motywy i wzory, perfekcyjna jakość druku a funkcjonalność ta sama. To diametralna różnica – takie tablice są ozdobą wnętrza, w domu i w firmie.

 

           

Obrazy na ścianę w nowej odsłonie

Obrazy to klasyczna ozdoba każdego wnętrza. Jednak ich forma i jakość bardzo się zmieniły. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się obrazy dzielone na kilka mniejszych modułów. Powieszone razem tworzą całość, jednocześnie rozbijając zdjęcie czy kompozycję na kilka mniejszych elementów. To rodzaj naściennej mozaiki, dającej nowoczesny efekt wizualny.

 

       

 

Dla osób pragnących we wnętrzu czegoś nietuzinkowego, mamy w ofercie obrazy ręcznie malowane. To niepowtarzalne, pojedyncze egzemplarze, malowane przez artystę. Choć podobne – zawsze się od siebie różnią. Detale każdego z nich są unikatowe. Jakość gwarantowana jest przez rodzaj podłoża – włoskie płótno malarskie oraz wysokiej jakości farby odporne na działanie promieni UV.

 

          

 

    

Mała zmiana daje duży efekt!

Współczesne fototapety, fotoparawany czy obrazy to są, dzięki nowym technologiom ich produkcji, wyjątkowo efektowne i trwałe produkty. Z nowoczesnymi artykułami dekoracyjnymi nawet skromne wnętrze wielokrotnie zyskuje. Wystarczy jeden efektowny element, który „zrobi” wnętrze.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.