Gazetki sklepowe pełne ciekawych promocji

Gazetki sklepowe pełne ciekawych promocji

 

Nikt nie lubi mieć skrzynki pocztowej zapchanej ulotkami reklamowymi. Ilość różnego rodzaju materiałów reklamowych irytuje. Gdy nie ma nas w domu przez kilka dni, ilość „makulatury” czasem uniemożliwia dokładanie listonoszowi bieżącej poczty! Zbyt często jednak nie doceniamy wagi tych informacji handlowych. Warto obejrzeć takie materiały, bo można wśród nich znaleźć naprawdę ciekawe oferty. Zwłaszcza gazetki sklepowe pełne są interesujących okazji.

 

 

Co raz to nowe gazetki sklepowe

 

Pierwszym czynnikiem, który interesuje każdego klienta to cena oferowanych produktów. Okresowe przeceny na stały asortyment w danej sieci, to szansa na tańsze zakupy. Nie lekceważmy zatem szansy na gwarantowane domowe oszczędności. W skali miesiąca cotygodniowa oferta sieci, której jesteśmy stałymi klientami, pozwala nam skorzystać z wielu interesujących przecen.

 

Gazetka Lidl

 

Przykładem sieci wydającej cotygodniowe gazetki produktowe, jest firma Lidl. To sklepy spożywcze oferujące ciekawy asortyment produktów spożywczych, kosmetycznych i przemysłowych, w dużej części charakterystycznych dla tej właśnie sieci. Klienci lubią tę markę za dobrą jakość produktów spożywczych i stale zmieniającą się ofertę sezonowych produktów przemysłowych. Gazetka Lidla prezentuje swój asortyment zawsze w ciekawej szacie graficznej, zdjęcia prezentują dokładnie dany produkt, co ułatwia decyzję o jego zakupie.

 

Gazetka Biedronka

 

Kolejną siecią sklepów, zdecydowanie najpopularniejszą w Polsce, jest Biedronka. To sklepy dostępne nawet w małych miejscowościach, dzięki czemu marka znana jest przez każdego Polaka. Nic zatem dziwnego, że gazetka Biedronki również cieszy się zainteresowaniem klientów tej sieci. Planowanie zakupów z wyprzedzeniem pozwala na wybranie tych produktów, które są nam potrzebne lub które chcemy kupić na zapas, korzystając z okresowych przecen. Dzięki temu unikamy nieprzemyślanych zakupów i trzymamy w ryzach domowy budżet.

 

Sklepy internetowe takie jak TwójPasaż.pl

 

Sklepy internetowe również mają swoje odpowiedniki gazetek sieci sklepowych. Jest to zazwyczaj mailing internetowy, trafiający poprzez pocztę internetową do szerokiego kręgu odbiorców. O zawartości takiej informacji decyduje dany podmiot. Wybierane są określone grupy produktów, zazwyczaj sezonowych, których ciekawa oferta skłania klienta do wejścia na stronę sklepu i zapoznania się z dokładną ofertą. Czasem wybierane są pojedyncze atrakcyjne produkty, super hity w atrakcyjnych cenach, które przyciągają klientów i zachęcają do wejścia na stronę sklepu.

 

 

Gazetki sklepowe to reklama wizualna oferty handlowej

 

Nie lekceważmy zatem materiałów reklamowych, które znajdujemy w skrzynkach pocztowych lub na poczcie internetowej. To starannie przygotowana oferta handlowa, dzięki której możemy skorzystać z naprawdę ciekawych okazji cenowych. Warto poświęcić trochę czasu choć raz w tygodniu, by zaplanować największe tygodniowe zakupy. Gazetki sklepowe pozwalają nam z rozwagą wybrać najciekawsze dla nas produkty, unikając niepotrzebnych zakupów. W ten sposób świadomie planujemy domowe wydatki i w skali miesiąca zyskujemy wymierne korzyści.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl