Grill z wędzarnią – dwie opcje przygotowania smakołyków

Wszyscy kochamy grillować! Jak tylko pozwoli pogoda, ruszamy w plener smażyć smakołyki. Jakie są najciekawsze propozycje w tym sezonie, jaki grill wybrać a może wybrać grill z wędzarnią? Podpowiadamy w tym artykule.

Grille tradycyjne

Średniej wielkości grill to standardowa opcja. Pozwala na jednoczesne smażenie kilku porcji jedzenia, dzięki czemu czas przygotowania posiłku nie jest zbyt długi. Tego typu grille mają wygodną dla stojącej osoby wysokość i gwarantują komfort użytkowania.

 

                             

 

Kolor jest na topie!

W tym sezonie pojawiło się jeszcze więcej kolorowych palenisk o zabawnych kształtach i kolorystyce. Są przenośne i wysokiej jakości. Można je postawić na tarasie i w ogrodzie ale także zabrać ze sobą na wyjazd w plener. Pomimo, że takie grille nie są duże, to są one przemyślane i dopracowane pod względem funkcjonalności. Kolory ucieszą zapewne nie tylko kobiety – soczyste, nasycone barwy – to się bardzo podoba!

 

 

 

 

          

 

Grill z wędzarnią – podwójna przyjemność!

Co raz większą popularnością cieszą się urządzenia mające dwie funkcje: grillowania i wędzenia produktów spożywczych. Do celów domowych są to urządzenia na tyle wydajne, że zaspokajają bieżące potrzeby nawet sporej rodziny. Są to solidne, wzmocnione pod kątem trwałości urządzenia, które posłużą użytkownikom przez długie lata. Posiadają liczne akcesoria: półeczki, stelaże, termometry – wszystko po to, by proces grillowania i wędzenia przebiegał skutecznie i sprawnie.

 

                        

                    

Grille elektryczne – na balkon i do mieszkania

W przestrzeni miejskiej nie wszędzie można używać tradycyjnego grilla. Zazwyczaj w blokach i przy budynkach mieszkalnych nie jest to możliwe. Unoszący się dym z paleniska może przeszkadzać innym mieszkańcom budynku, więc jest to zabronione. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnacji z grillowych dań. Dla amatorów pieczonych smakołyków, którzy nie mają balkonu dobrym pomysłem będzie grill elektryczny do użytku domowego. Pozwoli na przygotowanie dietetycznych porcji, bez użycia tłuszczu.

    

 

Dla osób mieszkających w bloku i chcących grillować na balkonie, stojący grill elektryczny również umożliwi przygotowanie ulubionych dań. Bez ognia i dymu.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.