Huśtawka bocianie gniazdo

Huśtawka bocianie gniazdo

 

 
Wraz z nadejściem wiosny, aranżujemy ogród, odnawiamy meble ogrodowe oraz montujemy nowe urządzenia do zabawy dla dzieci. Modą, która nie przeminie, jest zdecydowanie ta, która panuje na huśtawki dla dzieci. Huśtawka bocianie gniazdo to najmodniejszy model. Nowoczesne i estetyczne huśtawki z pewnością zachwycą każdego malucha.
 

 

 

 

Huśtawka bocianie gniazdo

 

 

Huśtawki typu „bocianie gniazdo” zbudowane są na bazie masywnego okręgu, na którym rozpięta jest elastyczna siatka. Niektóre modele mają zamiast siatki wgłębienie, w którym siedzi dziecko. Taki typ huśtawek, ze względu na swoją konstrukcję, nie wymaga konserwacji czy malowania – to bardzo praktyczne rozwiązanie.
 

 

 

 

Instalowanie huśtawki typu: bocianie gniazdo

 

 

Wszelkie zabawki dla dzieci powinny być bezpieczne i właściwie zamontowane. Instalując  huśtawkę ogrodową dla dziecka, trzeba wybrać na nią odpowiednie miejsce. W wypadku drzewa powinno być ono duże i silne, a gałąź musi być masywna i zdrowa, tak, by mieć pewność, że nie złamie się pod ciężarem bawiącego się dziecka lub dzieci. Dookoła nie mogą znajdować się rośliny czy przedmioty, o które dzieci mogłyby się zahaczyć przy zeskakiwaniu.
 

 

 
 

 

Najlepiej jest, gdy pracami nad montażem huśtawki zajmie się specjalista lub osoba mająca doświadczenie z majsterkowaniem. Jeśli montujemy haki do huśtawki na werandzie, również upewnijmy się, by były one dostosowane do maksymalnego obciążenia huśtawki. Tutaj także trzeba zwrócić uwagę, by otoczenie huśtawki było dla bawiącego się dziecka bezpieczne.

 

Gdy huśtawka zostanie prawidłowo zamontowana, zostaje już tylko dobra zabawa i radość dzieci. A także satysfakcja opiekunów z radości, jaką sprawili maluchom.
 
 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl