Jaką zabawkę wybrać dla chłopca?

 

Urodziny? Imieniny? Dzień dziecka? Święta? I znów nie wiesz, jaki kupić prezent dla chłopca? Nie martw się, śpieszymy z pomocą! Pomożemy Ci wybrać zabawki, które dziecko z pewnością uszczęśliwią.

 

Prezent dla chłopca – pistolety i wyrzutnie

 

Wszyscy chłopcy w pewnym momencie marzą zostaniu żołnierzem lub policjantem. Świetnie się składa, bo możesz kupić w naszej ofercie pistolet lub wyrzutnię, dzięki której dziecko będzie mogło wcielać się w wymarzoną rolę. Spokojnie, nikomu ani niczemu nie stanie się krzywda. Nie oferujemy pistoletów na kulki, którymi przy odrobinie nieuwagi można spowodować niemałe szkody. Z naszych pistoletów i wyrzutni strzela się miękkimi strzałkami zakończonymi gumką. Nie zostawiają żadnych śladów na ścianach, a ewentualnie trafionej osobie nic się nie stanie.

 

 

Posiadamy też pistolet laserowy z tarczą, dzięki czemu po domu nie będą latały żadne strzałki. Jest to doskonały wybór, jeśli z różnych przyczyn nie życzysz sobie, by dziecko czymkolwiek strzelało.

 

 

Prezent dla chłopca – militaria

 

Wśród zabawek dla chłopców nie mogło zabraknąć zabawek militarnych. Nie tylko pozwalają one wcielić się w wymarzoną rolę żołnierza, ale ponadto rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne.

 

W naszej ofercie znajdziesz na przykład lotnisko wojskowe, które dziecko będzie mogło samo zbudować i nim zarządzać. Złożenie go wymaga cierpliwości i pomysłowości, więc zabawa rozwinie zdolności manualne i logiczne myślenie. Kto wie, może po zabawie tym lotniskiem chłopiec w przyszłości zdecyduje się bronić ojczyzny jako pilot?

 

 

Posiadamy również zdalnie sterowane helikoptery wojskowe. Nie posiadają one funkcji strzelania, natomiast dziecięca wyobraźnia nadrobi wszystko. Czas lotu takiej maszyny wynosi około 10 minut, naładowanie baterii zajmuje do 50.

 

 

Jeśli nie chcesz hałasu latającej maszyny, może zdecydujesz się na helikopter konstrukcyjny? Są to doskonałe zabawki dla chłopców, jako że składa się z setek elementów, których połączenie wymaga cierpliwości i logicznego myślenia. Chłopcy wprost kochają majsterkować i konstruować, więc z pewnością jest to prezent idealny.

 

A może malec chce być rycerzem? Mamy dla niego wyrzutnię NERF. Strzały są absolutnie bezpieczne, ponieważ przyczepiają się do celu miękką gumką. Z pomocą wyobraźni każdy chłopiec z pewnością spędzi przy tej zabawce długie godziny, ratując księżniczki i walcząc ze smokami.

 

 

Prezent dla chłopca – muzyka

 

Dla uzdolnionych muzycznie w naszych magazynach czeka gitara. Poręczny model o wymiarach 40x13x4 cm umożliwia ćwiczenie zdolności muzycznych. Można także nauczyć się podstaw nastrajania strun, dzięki czemu zabawa tą gitarą może być wstępem do kariery muzycznej.

 

Posiadamy również perkusję 40x16x40, 5 cm z pięcioma talerzami i krzesłem, dzięki czemu poza rozmiarami niczym nie różni się od prawdziwej. Umożliwia rozwój sprawności rąk i ogólnej koordynacji ruchów.

 

 

Prezent dla chłopca – roboty

 

Posiadamy również prezenty dla miłośników przyszłości. Nasze zdalnie sterowane roboty mogą, w zależności od modelu, strzelać dyskami, tańczyć i mówić, a także uczyć. Oferujemy model edukacyjny, na którym można uczyć najmłodszych zasad działania przekładni i silników dzięki możliwości ingerowania w elementy robota.

 

 

Produkty z naszej oferty będą świetnymi prezentami dla najmłodszych. Służą nie tylko do zabawy. Sprzyjają także rozwojowi bardzo przydatnych w dorosłym życiu cech. Są zatem wyborem świetnym zarówno dla obdarowanego, jak i kupującego, gdyż są inwestycją w przyszłość.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.