Jaki lunchbox wybrać do pracy?

Jaki lunchbox wybrać do pracy?

Nie każda firma oferuje pracownikom stołówkę czy biurową kuchnię. Gdy chcemy zjeść w pracy ciepłe danie, domowe i pyszne, może z tym być problem. Przyniesienie z domu gotowego posiłku to dobry pomysł. W czym go jednak przechowywać i co najważniejsze - w czym i gdzie moglibyśmy go podgrzać? Elektryczny lunchbox to rozwiązanie tego problemu!

 

Elektryczny lunchbox Filux, ze sztućcami i pojemnikiem na przyprawy, składany

 

Elektryczny lunchbox - wygodna opcja

Przechowywanie żywności to nie tylko chronienie jej przed powietrzem, zanieczyszczeniami i zgnieceniem. Niektóre posiłki wymagają utrzymania odpowiedniej temperatury, o ile mają należycie smakować. Jeśli zatem pragniesz delektować się ciepłym posiłkiem, rynek odpowiada na Twoje potrzeby: podgrzewany lunchbox! Możesz podłączyć go wygodnie przewodem zasilającym, długim nawet na jeden metr. Dzięki temu urządzenie możesz podłączyć nawet na biurku!  

 

        

 

Pewne modele lunchboxów podgrzewanych oferują możliwość złożenia, dzięki czemu będą zajmowały nawet o połowę mniej miejsca, gdy są puste. Dzieje się to dzięki wykonaniu ich z plastycznego silikonu. Lunchbox firmy FILUX to właśnie model składany: https://www.twojpasaz.pl/pl/p/Podgrzewany-pojemnik-na-zywnosc-LunchBox-Filux dodatki/259829

 

                     

Lunchbox tradycyjny

Jeśli jesteś miłośnikiem posiłków na zimno, istnieją także zwykłe lunchboxy dla Ciebie. Nie posiadają one żadnych elektronicznych dodatków, przez co cechują je znacznie niższe ceny. Ich działanie polega wyłącznie na szczelnym zamknięciu jedzenia w pojemniku. Pojemniki bywają jednokomorowe lub miewają kilka przegródek w środku. Dzięki temu możemy rozłożyć produkty, by się ze sobą nie stykały.

 

 

Jeśli wybierasz pojemnik na posiłki do pracy, warto skupić się na jego rozmiarze. Zapewne będziesz przechowywał go w torbie o raczej przeciętnych rozmiarach, toteż rozbudowane, kilkupojemnikowe zestawy, w tej sytuacji się nie sprawdzą. Rozważ wszystkie warianty pudełek, które przypominają rozmiarami zwykłe, plastikowe pojemniki, do których zmieści się sałatka lub kilka kanapek.

 

          

Lunchbox - nowoczesne wzornictwo

Pojemnik kolorowy czy stonowany kolorystycznie? Wybierz sam! Przechowywanie żywności nie musi oznaczać nudnego przeźroczystego pudełka. Można na przykład zdecydować się na model zdobiony lub kolorowy. Z pewnością taki kolorowy gadżet nie naruszy poważnej atmosfery korporacji, a będzie cieszył oko bardziej, niż pojemnik na żywność pozbawiony jakiejkolwiek atrakcyjności wizualnej.  

 

 

 

Podsumowując: pojemnik na posiłki umożliwia zarówno przetransportowanie posiłku do pracy, jak i - w wypadku pojemnika elektrycznego - zjedzenie zdrowego i ciepłego posiłku bez podgrzewania go mikrofalami. Będziemy szczęśliwi, jeśli dzięki nam dokonasz najlepszego wyboru!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl