Jaki prezent dla niego?

Jaki prezent dla niego?

co kupić mężczyźnie na święta

 

 

Jak wybrać prezent dla mężczyzny?

Czas na planowanie i zakup prezentów właśnie się rozpoczyna. Początek grudnia to najlepszy moment, żeby odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące tego, co sprawi największą przyjemność osobie, którą chcemy obdarować? Jeśli jest nią mężczyzna, to mamy całkiem spore pole manewru i dwie podstawowe taktyki – zdecydować się na coś standardowego, wszak podstawową paletę prezentów dla faceta jesteśmy w stanie wyliczyć w kilka sekund, lub postawić na oryginalność i dopasowanie do charakteru. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i od tego jakie relacje łączą nas z mężczyzną, którego chcemy obdarować. Mężczyźni, nie wiedzieć czemu, mają bardzo często opinię tych, którzy zadowalają się wszystkim, gdyż z natury nie są tak wybredni czy wymagający jak kobiety. Trudno jednak zgodzić się z takim stwierdzeniem, ponieważ wystarczy nieco bliżej poznać mężczyznę, któremu chcemy zrobić świąteczny prezent, a okaże się, że to nie tylko facet z ciekawymi zainteresowaniami , ale i z oryginalnym poczuciem humoru i podejściem do świata. A to tylko pomaga w doborze odpowiedniego podarunku.

 

Skarpetki czy hantle?

Miano legendarnych, lub nawet kultowych uzyskały przez lata takie powszechne męskie prezenty jak: skarpetki, golarka czy kosmetyki. Co ciekawe – w żadnym stopniu nie muszą one trącić banałem, wystarczy, że będą dobrane w sposób przemyślany – jeśli mężczyzna lubi elegancki styl, to skarpetki w kolorze pasującym do jego ulubionego garnituru są świetnym pomysłem, który sprawi mu nie lada przyjemność. Podobnie z innymi „typowo męskimi” artykułami. Każdy z nich może być niezwykle satysfakcjonujący jeśli będzie dobrany w odpowiedni sposób. Jeśli nie mamy totalnie pomysłu na prezent, warto uciec się do sprawdzonych sposobów, które ucieszą każdego mężczyznę. Golarka, krawat, portfel czy pasek do spodni są tu idealnym rozwiązaniem.

Aby prezent ucieszył mężczyznę, warto bliżej zainteresować się tym co lubi robić, jakie ma hobby, a także czego nie lubi – tym sposobem unikniemy niesmaku jaki towarzyszy nietrafionym prezentom, które biorą się właśnie z faktu, że nie zadaliśmy sobie odpowiednio dużo trudu aby poznać osobę, której robimy prezent. Z pewnością już krótka rozmowa, rzut oka na książki czy kolekcję płyt wskaże nam, w jakim kierunku powinniśmy myśleć, aby dobrać satysfakcjonujący prezent. Czasy mamy takie, że coraz więcej ludzi zaczyna dbać o swoje zdrowie. Ulice pękają w szwach od biegaczy i rowerzystów, a kluby fitness i siłownie – od ludzi, chcących spalić tłuszcz przed sylwestrem, lub budujących w pocie czoła masę mięśniową. Dlatego całkiem prawdopodobne, że mężczyzna, którego chcemy obdarować, również lubi o siebie dbać i np. ćwiczy. Wtedy doskonałym pomysłem wydaje się np. zestaw hantli, który umożliwi mu ćwiczenia w domu. Jednak w takich przypadkach zawsze istnieje minimalne ryzyko, że mężczyzna odbierze taki prezent jako ukrytą aluzję do własnego wyglądu. Z reguły jednak większość facetów nie obraża się na takie prezenty, wręcz przeciwnie – jeśli pochodzą one od kobiety – jest to dowód uznania, dla jego aktywnego stylu życia, co z całą pewnością poprawi jego poczucie męskości i sprawi wielką przyjemność.

Prezent dla szefa

 

Zestaw hantli jest niezłym pomysłem dla mężczyzny, którego znamy prywatnie i takie mamy z nim kontakty. A co w sytuacji, gdy chcemy zrobić prezent np. naszemu szefowi? Warto postawić na coś, co nie będzie nacechowane emocjonalnie, gdyż kontakty służbowe tak jak i służbowe podarunki, rządzą się innymi prawami. Tu w świetny sposób sprawdzi się np. jakiś biurowy gadżet – mamy pewność, że prezent będzie zarówno elegancki, z klasą a także praktyczny, a to cecha, na którą każdy pracodawca zwraca uwagę. Podarowując swojemu szefowi elegancką koszo-popielniczkę unikniemy niezręcznego poczucia bliższej więzi, która na płaszczyźnie służbowej nie zawsze jest dobrze widziana. Jeśli chcemy sprawić prezent bratu, kuzynowi lub każdemu innemu mężczyźnie, z którym łączą nas bardziej swobodne relacje, świetnym pomysłem będą także książki, płyty czy sprzęt elektroniczny.

 

Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest z pewnością czynnością banalną. A przynajmniej nie powinniśmy jej tak traktować. Warto zadbać o samopoczucie faceta, którego chcemy obdarowywać, nie przekraczając jednocześnie granic, które wyznacza stopień relacji, jakie nas z nim łączą. Nie musimy jednak być przesadnie ostrożni – z całą pewnością nie będzie on obrażony o podarunek oryginalny czy żartobliwy, a im większa będzie nasza kreatywność, tym przyjemniejsze będą świąteczne wspomnienia.

 

Z naszej strony to wszystko, zapraszamy Was do działu sport i turystyka gdzie na pewno znajdziecie coś, drogie Panie, dla swojego mężczyzny. http://www.twojpasaz.pl/pl/c/Sport-i-turystyka/124   Źródło zdjęcia: flic.kr/p/8Xkf6J   Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl