Jakie piłkarzyki wybrać?

Jakie piłkarzyki wybrać?

 

Piłkarzyki to rozrywka łącząca przyjemne z pożytecznym. Sprzyja rozwojowi więzi międzyludzkich, a także pozwala rozwinąć refleks i koordynację. Zobacz, jakie piłkarzyki wybrać, by być zadowolonym.

 

Jakie piłkarzyki wybrać do domu i do baru?

 

Stoły do piłkarzyków można spotkać w wielu barach i pubach. Łatwo zauważyć, że różnią się one od tych używanych w domach czy szkolnych świetlicach. Jeśli stół ma stać w lokalu użytkowym, powinien wyróżniać się profesjonalnym wyglądem i trwałością. Modele piłkarzyków określane jako profesjonalne, stworzono z myślą o takich miejscach.

 

Markowy stół profesjonalny TUNIRO z atrakcyjną okleiną o tematyce sportowej

 

Coraz częściej stoły zdobione są grafikami o tematyce piłkarskiej. Częściej jednak mają jednolitą kolorystykę, w odcieniach typowych oklein meblowych, by pasowały do wnętrza w każdym stylu. Wykonane są z wysokich jakości materiałów, jak na przykład gruba laminowana pod wysokim ciśnieniem płyta MDF, dzięki czemu przez długie lata będą trwałe i estetyczne.

 

Duży stół TUNIRO, idealny do strefy rozrywki w barze czy w hotelu

 

Jakie piłkarzyki do mieszkania?

 

Z kolei w domu ogranicza nas przestrzeń oraz częstokroć budżet. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są piłkarzyki zwykłe. Cechują się one mniejszymi wymiarami niż stoły profesjonalne. Oferują tą samą funkcjonalność oraz trwałość. Jednakże stoły te są zrobione z nieco cieńszych płyt, dzięki czemu nie są bardzo ciężkie. Niektóre modele mają składane nogi, dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca i można je schować w którymś miejscu mieszkania.

 

       

 

Opcja dla każdego - mini piłkarzyki

 

Dla osób dysponujących szczególnie ograniczoną przestrzenią rekomendowane są piłkarzyki mini. Są one znacznie mniejsze od standardowych modeli, dzięki czemu można się nimi cieszyć zasadniczo w każdym miejscu. Niska masa i małe rozmiary pozwalają na bezproblemowy transport, co umożliwia dodatkowo wyniesienie ich na przykład na dwór czy zabranie ich ze sobą na wakacje. Mini piłkarzyki nie różnią się jakością od standardowych odpowiedników. Często są po prostu tymi samymi modelami o innym rozmiarze.

 

 

Multigra – multum opcji

 

Osobom poszukującym szczególnych rozwiązań można polecić stół do piłkarzyków będący podstawą dla piętnastu gier (m.in. szachów, bilarda, kręgli). Jest to innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością będzie przyjemną niespodzianką dla każdego, bez względu na wiek. Jest to świetny prezent na każdą okazję.

 

 

Akcesoria do piłkarzyków

 

Jeśli chcesz osiągnąć maksimum przyjemności z rozgrywki piłkarzykami, rozważ zakup dodatkowych akcesoriów. Możesz na przykład dodać zabawie realizmu poprzez ubranie figurek w stroje piłkarskie ulubionej reprezentacji. Atmosferę prawdziwego meczu można wprowadzić także z wykorzystaniem specjalnego zegara odliczającego czas. Dzięki temu można poczuć charakterystyczną dla prawdziwych rozgrywek presję czasu, która wymusza zażartą walkę nawet w ostatnich sekundach meczu.  
           
 
Akcesoria to nie tylko dodatkowe opcje zabawy. Część akcesoriów w stołach jest wymienna, dzięki czemu nie ma czym się martwić, jeśli coś się zepsuje. Bez względu na wybrany model możesz dokonać wymiany części i znów cieszyć się rozgrywkami.
 
Jak widać, dobór odpowiedniego stołu uwarunkowany jest wieloma czynnikami i wszystko zależy od potrzeb nabywcy. Niemniej mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci dokonać właściwego wyboru i rozwialiśmy wątpliwości.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl