Karta podarunkowa na Dzień Babci

Karta podarunkowa na Dzień Babci

Wybieranie dla kogoś prezentu czasem bywa kłopotliwe. A może by tak pozwolić Babci samej wybrać prezent? Świetną opcją i bardzo mile widzianym prezentem będzie karta podarunkowa na Dzień Babci. Biorąc pod uwagę różnorodność oferty sklepu internetowego Twojpasaz.pl, każda Babcia znajdzie dla siebie wymarzone prezenty.

Karta podarunkowa na Dzień Babci

 

Jeśli jednak sami chcemy wybrać prezent, to trzeba określić, jakiego rodzaju miałby być? Może hobby starszej pani będzie tutaj wyznacznikiem? W trzeciej dekadzie życia seniorzy mają więcej czasu na rozwijanie swoich pasji. Z okazji Dnia Babci warto pomyśleć o prezencie, który podkreśli zainteresowania bliskiej nam osoby. Jest to także ułatwienie dla rodziny, która nie ma pomysłu na prezent. Pomyślmy, czym interesują się Babcie?

Domowe zwierzaki

Wiele starszych pań poświęca wolny czas swoim pupilom. Spacery z psem to dla nich sposób na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, dobrą formę i przyjemność obcowania ze zwierzakiem.

 

Drapak dla kota       Drapak dla kota

 

Właścicielki kotów zazwyczaj spędzają czas z pupilem w domu. Trudno jest wtedy przerwać monotonię codziennych zabaw. Nudzi się zwierzak, niestety Babcia czasem też się nudzi… Co zrobić, by zwierzak miał zapewnioną rozrywkę i stałą inspirację do zabaw? Co zrobić by i Babcia miała więcej przyjemności i satysfakcji z obcowania z psotnym i ciekawskim zwierzakiem? Świetnym pomysłem są nowoczesne drapaki dla kotów. Ładne wizualnie, o spokojnej kolorystyce, będą pasować do każdego wnętrza. Ich walory użytkowe są oczywiste: drapak, kryjówka, legowiska na różnych wysokościach a układ poziomów jest nieustającą inspiracją do gimnastyki i zabaw. Obserwowanie bawiącego się kota będzie przyjemną rozrywką dla każdej Babci.

Ogrodnictwo moja pasja

Wiele starszych pań to posiadaczki działek ogrodniczych i przydomowych ogródków. Już pod koniec zimy wysiewają one w domu, do plastikowych pojemniczków nasiona warzyw, które trafią do gruntu wiosną. Każda pasjonatka ogrodnictwa będzie wdzięczna za wyjątkowy prezent, jakim jest tunel foliowy. Ogrodnikom nie trzeba tłumaczyć, jak ważne są tunele foliowe. Tempo wzrostu i kondycja roślin sadzonych wiosną w tunelu, są daleko wyższe niż tych posadzonych bez termoochrony. To również oznacza większe plony latem. Może tunel foliowy to niezbyt kobiecy gadżecik, ale radość obdarowanej będzie ogromna! Pamiętajmy również, by pomóc seniorce w rozstawieniu tunelu foliowego, by radość z prezentu była pełna.

 

Tunel foliowy     Szklarnia ogrodowa

 

Pani gadżet

Jeśli naszym pomysłem na prezent na Dzień Babci jest sympatyczny drobiazg, to pomyślmy o ślicznym kubku na Dzień Babci z okolicznościowym napisem. Zimą, w domowym zaciszu, kubeczek ciepłej, aromatycznej herbaty pozwoli Babci poczuć, że jest naprawdę WYJĄTKOWA.

 

Kubek wyjątkowa Babcia      Kubek cudowna Babcia

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.