Lampiony życzeń

Kieliszki do wina – oprawa karnawałowego przyjęcia

Sylwester i spotkania karnawałowe to czas zabawy i miłych spotkań towarzyskich. Jak się do nich przygotować, o czym nie zapomnieć i jak zaskoczyć gości – o tym w dalszej części tekstu. Pomożemy wybrać kieliszki do wina, kieliszki do szampana, karafki i inne potrzebne akcesoria.

Sylwester, jak każda okazja, wymaga specjalnej oprawy i przygotowań. Warto zawczasu zaplanować listę gości i przemyśleć menu. Kolejnym krokiem jest wybór wszystkich niezbędnych akcesoriów. Elegancka zastawa stołowa i ładne sztućce to nasza baza do przygotowania poczęstunku. Dodatkowe akcesoria ułatwią serwowanie potraw i napojów. Produkty typu: automat do grzanego wina, termos do lodu i waza do grzanego wina czy ponczu, ułatwią nam efektowne serwowanie napojów, bez naszej stałej ingerencji. W końcu gospodarze też muszą mieć czas na biesiadę i tańce!

 

Waza do grzanego wina / ponczu

Akcesoria do przygotowania drinków

Karafka do domowego wina

W czasie tego typu imprez bardzo ważne jest zadbanie o naczynia ułatwiające serwowanie alkoholu i drinków. Niezmiennie od lat najpiękniej wyglądają naczynia szklane, o szlachetnej i zawsze modnej  linii. Karafki, kieliszki do wina, kieliszki do wódki czy szklanki do drinków, pozwolą na eleganckie podanie napojów. Ponadczasowe piękno i nowoczesna stylistyka gwarantują oczekiwany efekt.

 

Karafka 3Kieliszki do wina 3Kieliszki do wódkiSzklanka do drinków

Gdy już mamy listę gości warto pomyśleć o atrakcjach dla nich. Wspólne pieczenie mini pizzy, fontanna czekoladowa, fondue, raclette czyli mini patelnie na płycie grzewczej, wysyłanie na powietrzu chińskich lampionów życzeń to będzie miłe urozmaicenie długiej nocy. Warto pomyśleć też o rozrywkach dla dzieci. Nowoczesne urządzenia, bezpieczne i łatwe w obsłudze pozwolą dzieciom na samodzielne zrobienie waty cukrowej czy popcornu.

 

Piec do pizzyMaszynka do popcornu

Kieliszki do wina w dłoń!

Nie zapominajmy również o stworzeniu odpowiedniego nastroju spotkania. Długie zimowe noce wymagają szczególnej oprawy. Węże świetlne, lampiony, latarnie, światełka pomogą zadbać o magiczną, ciepłą oprawę. Również różnego rodzaju drzewka świetlne stworzą niezapomniany nastrój. Jednak w karnawale najważniejszy jest dobry humor i chęć do zabawy. W końcu, jak głoszą noworoczne wróżby, w jakim nastroju spędzimy przyjęcie noworoczne, taki będziemy mieć cały rok. A zatem zadbajmy o szampański nastrój.

 

Latarnia LED Lampiony kule Wąż świetlny Kolorowe światełka LED

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.