Krzesła ogrodowe, leżaki, hamaki i inne wypoczynkowe meble ogrodowe.

Własny ogród, taras czy balkon to strefa prywatnego wypoczynku na powietrzu. To miejsce kojarzące się z relaksem i czasem spędzanym z bliskimi. Tu najczęściej korzystamy z uroków ciepłej wiosny i lata. Jak zaaranżować dostępną powierzchnię tak, by spełniała potrzeby domowników? Jakie wybrać krzesła ogrodowe, leżaki, huśtawki? Kilka propozycji przedstawiamy poniżej.

Krzesła ogrodowe

Krzesła ogrodowe mają różne formy. W ofercie są drewniane, metalowe i rattanowe oraz wiklinowe. Niektóre są składane, a inne mają regulowane oparcia, wiele z nich ma podłokietniki. Dokupienie do nich poduszek poprawia ich funkcjonalność oraz estetykę. Pojedyncze krzesła ogrodowe zmieszczą się nawet na małym balkonie a w zestawie ze stołem ogrodowym stają się centrum rodzinnych spotkań.

                            

                      

    

Biesiady i spotkania towarzyskie

Stoły ogrodowe z krzesłami to zestawy niezbędne do wspólnego spędzania czasu. Posiłki czy przyjęcia to sposób na najprzyjemniejsze dzielenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Warto zatem zadbać o dopasowanie zestawu do wielkości dostępnej przestrzeni. Na małym balkonie też można miło spędzać czas.

 

Duża rodzina potrzebuje dużego stołu. Kluczowe jest podjęcie decyzji, czy stół z krzesłami ma być drewniany czy metalowy, czy stół ma mieć otwór w blacie na parasol, czy blat ma być szklany czy z innego materiału. To ważne decyzje bo rzutują na komfort użytkowania mebli ogrodowych i efekt wizualny.

 

Leżaki, hamaki, wyspy ogrodowe…

Pełnia relaksu, drzemka, czytanie – czy może być przyjemniej? Współczesne meble ogrodowe wyprzedzają potrzeby użytkowników. Mają zadaszenia, możliwość regulacji pozycji leżenia, dodatkowe funkcjonalności uprzyjemniające relaks.

Leżaki ogrodowe, tak lubiane przez użytkowników, dają poczucie komfortu nawet na niewielkiej powierzchni. Za to ich walory użytkowe są niepodważalne: regulowane oparcie, regulowany podnóżek, podłokietniki, podgłówek, zmiana pozycji z siedzącej na leżącą. Czasem wyposażeniem są dodatkowe wysuwane blaty, pełniące funkcję podręcznego stolika albo daszek chroniący przed słońcem. Leżaki są składane, więc poza sezonem nie zajmują wiele miejsca.

 

      

  

Hamak ogrodowy od zawsze kojarzy się z drzemką. Można go rozpiąć pomiędzy drzewami albo na wystarczająco masywnej balustradzie. Inną opcją jest wybór nowoczesnego hamaka zawieszonego na stelażu. Ten ostatni można przestawiać w dowolne miejsce, bez konieczności demontażu.

 

 

Nowością w asortymencie mebli ogrodowychwyspy. To duże meble wypoczynkowe, przeznaczone zazwyczaj dla kilku osób. Niektóre modele wysp ogrodowych są wielofunkcyjne: zestawianie ze sobą kilku modułów umożliwia ich rozłożenie na kilka siedzisk lub złożenie jednego dużego mebla.

Huśtawki ogrodowe

Lubią je dorośli, kochają je dzieci. Huśtawki ogrodowe dla dorosłych cieszą się niesłabnącą popularnością. To wygodne meble ogrodowe, z zadaszeniem, niektóre z możliwością rozłożenia. Tak wygodne siedziska zapraszają do relaksu!

 

Najpopularniejsze teraz huśtawki ogrodowe dla dzieci, to tzw. „bocianie gniazda„. To rodzaj elastycznej siatki, w której dzieci mogą siedzieć lub leżeć, trzymając się masywnego obrzeżenia. Dzieci to lubią!

Romantyczna ławka ogrodowa

Ławki ogrodowe to stały element każdego ogrodu. Miło jest posiedzieć w ustronnym zakątku, poczytać książkę, wsłuchać się w odgłosy natury. Ławki drewniane z certyfikowanego drewna wspaniale harmonizują z otoczeniem.

Z czasem drewno zmienia odcień w naturalnym procesie starzenia, lecz niezmiennie pięknie komponuje się z otoczeniem. To ponadczasowy styl i klasa.

Sklep internetowy TwójPasaż.pl życzy udanego sezonu letniego!

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.