Krzesło ogrodowe – podstawa letniego wyposażenia

Krzesło ogrodowe – podstawa letniego wyposażenia

 

Gdy lubisz relaks na świeżym powietrzu, nawet mały balkon pozwoli na przyjemny wypoczynek po pracy. Niezbędne jest wtedy krzesło ogrodowe odporne na warunki atmosferyczne, na którym wygodnie można usiąść i cieszyć się letnią aurą.
 

   

 

Wyściółki krzeseł ogrodowych

 

 

Siedziska mebli wypoczynkowych zazwyczaj są z dość grubych i masywnych tkanin. Ale to nie jest jedyna opcja. Od kilku sezonów ogromną popularność zyskały wyściółki mebli ogrodowych z przewiewnych siatek. W czasie upałów są bardziej praktyczne i wręcz niezastąpione!!!
 
 

 

     
 

 

       
 

 

Nowoczesne krzesła ogrodowe

 

 

Dużą popularnością cieszą się metalowe meble ogrodowe. To masywne stelaże, dobrze zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych, które są także łatwe do utrzymania w czystości. To meble, które przez wiele sezonów nie będą wymagały szczególnej pielęgnacji. Ważne jest, by w sezonie zimowym przechowywać je w suchym i przewiewnym pomieszczeniu.
 

 

   

 

         

 

Drewniane krzesełka ogrodowe 

 

Klasyką wyposażenia są ogrodowe meble drewniane. Większość tego typu mebli wykonywanych jest z drewna egzotycznego, takiego jak tekowe. To drewno jest odporne na warunki atmosferyczne, choć z czasem zmienia nieco kolor. Zwolennicy takich mebli uważają, że czas przydaje im szlachetnej patyny, zmieniając ich barwę z brązowej na szarą. Meble te wymagają okresowej pielęgnacji. Raz lub dwa razy w sezonie warto jest je zabezpieczyć olejem do mebli drewnianych. Zwiększa to ich odporność na wilgoć i wydobywa głębię koloru drewna. Wygląd tych mebli wart jest tej pracy, bo meble drewniane zawsze prezentują się znakomicie!
 

 

    
 

 

          
 

 

Krzesło ogrodowe składane

 

 

Na nieduże balkony lub jako dodatkowe meble dla gości do ogrodu sprawdzą się krzesełka składane. Wykonane są z różnych materiałów, lecz ich wspólną cechą są nieduże rozmiary i możliwość ich złożenia.
 

 

    
 

 

   

 

 

Poduszki do krzeseł ogrodowych

 

 

Nie każdy użytkownik lubi twarde siedziska, takie jak w drewnianych meblach. W innych rodzajach mebli ogrodowych czasem miękkie wyściółki  przez lata stają się „zbite” i mniej wygodne. Rozwiązaniem będzie dokupienie dobrej jakości poduszek ogrodowych. Dzięki nowym gąbkom znacząco poprawia się komfort użytkowania mebli drewnianych. Także meble z innymi, niezbyt miękkimi wyściółkami, znacząco zyskają na wyłożeniu ich grubymi poduszkami.
 

 

    
 

 

    

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl