Lampki LED to klimat jesiennych wieczorów

Lampki LED to klimat jesiennych wieczorów

Od dawna wiadomo, że gdy dni są coraz krótsze i jest mało słońca, pogarsza się nam nastrój, stajemy się ospali i mniej aktywni. A winny jest temu brak światła! Pogarszaniu się samopoczucia towarzyszą także zmiany w organizmie: spowalnia proces przemiany materii, gorzej pracuje układ hormonalny, stajemy się drażliwi, a w skrajnych przypadkach pojawia się sezonowa depresja. To naturalne zatem, że tak chętnie szukamy źródeł światła w otoczeniu. Moda na dekoracje świetlne i lampki LED jest zatem zbawienna dla naszego samopoczucia. A zatem: DAJMY SOBIE WIĘCEJ ŚWIATŁA!!!  

 

 

Lampki LED na każdą okazję

Im więcej lampek, tym lepiej – z takiego założenia wychodzą wszyscy zwolennicy świetlnych dekoracji. Ozdabiają nimi salon, sypialnię, łazienkę, pokój dzieci. Dekoracje LED to nie tylko dodatkowe źródło światła, którego tak nam brakuje. To przede wszystkim fantastyczna zabawa i wizualna przyjemność.  

 

Ozdobne lampki LED

Nazwa światełek Cotton Balls nawiązuje do mięciutkich kulek naturalnej bawełny. Dzięki ciepłemu, przyjaznemu światłu, jaki emitują, dają miłą, łagodną dla oka poświatę, która buduje w pomieszczeniu wyjątkowo przytulny nastrój.  

 

  

 

Lampki LED w kształcie drzewek

Drzewka ledowe, duże i małe, to rodzaj dekoracji domowych, które sprawdzają się w zasadzie przez cały rok. Delikatne gałązki, obsypane punktami świetlnymi, mają wyjątkowo dużo subtelnego uroku. Drzewka są dość oszczędne w formie, a zatem pełnię walorów prezentują włączone w mroku lub przy przytłumionym świetle. Są po prostu prześliczne!  

 

 

Lampki LED do dekoracji okna

Miło jest wracać do domu, gdy w jego oknach połyskują ciepłe światełka dekoracji. Jeszcze milej jest podziwiać je w mieszkaniu, gdyż ich ciepłe światło rozprasza mrok, sprawiając wrażenie, że świat za oknem jest bardziej przyjazny.  

 

Piramidy, gwiazdy, kule ledowe

Piramidy LED kształtem nawiązują do choinek. Jednakże ich nowoczesna forma sprawia, że są uniwersalnymi ozdobami na sezon jesienno-zimowy.

 

    Gwiazda

 

LED także jest dość uniwersalną ozdobą. Nie każda gwiazda LED musi koniecznie oznaczać motywy świąteczne. W pokoju małej dziewczynki taka dekoracja jest po prostu modnym deseniem dekoracyjnym. W salonie może być jednym z elementów dekoracji, niekojarzącym się wyłącznie ze świętami.  

 

 

 

Kule ledowe są wyjątkowo dekoracyjne. Tutaj projektanci stworzyli delikatne wizualnie, lecz pełne uroku kompozycje świetlne, zamknięte w okrągłej formie. Ażurowe i rozświetlone intrygują i przykuwają uwagę. Z nimi mroźne noce nie są już takie straszne :)  

 

    

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl