Lampki solarne LED do ogrodu i na taras

Lampki solarne LED cieszą się latem niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego. Technologia LED, czyli trwałe żarówki pobierające niewiele energii to gwarancja długotrwałego użytkowania takiego oświetlenia. Panele solarne to brak kosztów za energię zasilającą takie oświetlenie ogrodowe. Suma tych zalet sprawia, że tego typu lampki są nieodzownym i najbardziej urokliwym elementem letnich dekoracji zewnętrznych. To także idealne dekoracje na przyjęcia na świeżym powietrzu.

 

 

Lampki solarne LED

Technologia LED to trwałe i długo świecące lampki ogrodowe. To także żaróweczki, które nie nagrzewają się nadmiernie. W ich wypadku nie ma ryzyka stopienia czy zniszczenia zewnętrznej osłonki, a to pozwoliło na tworzenie fantazyjnych lampek z różnych materiałów i w różnych kształtach. Latarenki, owady, ptaki – fantazja projektantów nie zna granic.

 

                     

 

                      

 

Panel solarny z akumulatorem to codzienny proces ładowania baterii w ciągu dnia i bezpłatna energia nocą. Gdy światełka mają czujnik zmierzchu, samoczynnie włączają się wieczorem i wyłączają się o świcie. To bardzo wygodne funkcje.

 

                      

 

Lampki solarne LED do ogrodu

Klimat letnich wieczorów w ogrodzie buduje oświetlenie ogrodowe. To dzięki niemu ogród zyskuje nocą zupełnie nowy, bajkowy wizerunek. Lampki solarne LED pozwalają na podkreślenie światłem wybranych miejsc, bez konieczności doprowadzania do nich przewodów zasilających. Kupując lampki do ogrodu trzeba pamiętać, że tylko oświetlenie zewnętrzne nadaje się do instalacji na tarasie czy w ogrodzie. Wtedy mamy pewność, że lampki LED nie uszkodzą się na deszczu.

 

                        

 

                         

 

                           

Lampki solarne LED na taras i na balkon

W budynku mamy możliwość, by podłączyć oświetlenie zewnętrzne do prądu. Jednak to oznacza przedłużacze, przewody zasilające – stale widoczne i plączące się pod nogami… Estetycznie to nie wygląda. A zatem także na balkonie i tarasie opcją idealną są lampki solarne LED. Takie światełka praktycznie nie wymagają ze strony użytkowników żadnego nadzoru i nie generują kosztów za zużyty prąd. Wystarczy ustawić panel solarny w najbardziej nasłonecznioną stronę i już!

 

                          

 

                         

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

2 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.