Leżak plażowy i inne gadżety na plażę

Cały rok czekamy na lato. Wyobrażamy sobie przyjemności letniego plażowania: słońce, woda i piękna pogoda. Jednak wypoczynek w pełnym słońcu nie zawsze jest w pełni komfortowy. Brak cienia, czasem dokuczliwy wiatr sypiący kurzem i leżenie bezpośrednio na piasku, które także nie kojarzy się z luksusem… A zatem trzeba pomyśleć jeszcze przed urlopem, jak uprzyjemnić sobie pobyt na plaży. Bo możliwości jest kilka, nie chodzi jedynie o leżak plażowy lecz o różnorodny sprzęt turystyczny!

Namiot plażowy dla rodzin

Namioty plażowe są bardzo lubiane przez rodziców plażujących z małymi dziećmi. Dają częściową ochronę przed słońcem i chronią skutecznie przed wiatrem. Częściowo mają zamontowane siatki, by osoba leżąca pod osłoną takiego daszku miała przewiew i dobrą widoczność. Namioty plażowe są lekkie, łatwe do złożenia i niekłopotliwe w transporcie. Dają także dodatkową osłonę przed piaskiem.

 

 

Leżak plażowy to podstawa komfortu na plaży

Leżaki plażowe są dość zróżnicowana w kształcie i wielkości, lecz łączy je jedno. Są to dość lekkie, składane konstrukcje, nadające się do noszenia ze sobą. Najpopularniejsze modele leżaków plażowych to te, których tkanina to przewiewna siatka. Nic dziwnego. Te leżaki dają największy komfort plażowiczom w najbardziej upalne dni.

 

 

                   

Łóżko polowe to także leżak plażowy

Osoby lubiące drzemać na powietrzu docenią zalety składanych łóżek polowych. To komfortowe i wygodne meble turystyczne, które doskonale sprawdzają się na plaży. Jednak zanim zdecydujemy się na drzemkę w plenerze, warto pomyśleć o osłonie przed słońcem. Niezawodny w tej sytuacji będzie parasol plażowy.

 

           

 

Parasol plażowy to komfort i bezpieczeństwo

Co raz więcej osób docenia zalety wypoczynku na słońcu pod parasolem plażowym. To nie tylko moda, to częstokroć dla wielu ludzi konieczność. Małe dzieci, osoby starsze, osoby z problemami zdrowotnymi wręcz powinny wypoczywać w cieniu. Każdy parasol plażowy to lekka konstrukcja, niekłopotliwa w transporcie, która doskonale sprawdza się na plaży czy w plenerze. Dodatkowym udogodnieniem przy montażu na plaży takiego parasola, stały się teraz nowoczesne podstawy pod parasol typu wkręt. Dzięki takiemu mocowaniu mamy pewność stabilnego osadzenia parasola. To bardzo wygodne!

 


 

A dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania mamy nowość – stolik typu blat, montowany bezpośrednio na stelażu parasola. Stolik ma wgłębienia na pojemniki z napojami, więc na pewno nic z niego nie spadnie i nic się nie rozleje. Tak to można wypoczywać!

 

 

Gotowi na plażowanie? Sklep internetowy TwójPasaż.pl życzy Państwu udanego wypoczynku!

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.