Leżak ogrodowy – pełnia letniego wypoczynku

Latem lubimy wypoczywać na świeżym powietrzu. Po długim dniu pracy czy w czasie weekendu, nic nie sprawia takiej frajdy, jak korzystanie z tarasu czy własnego ogrodu. By odpoczynek był komfortowy, warto zaopatrzyć się w leżak ogrodowy. Przedstawiamy kilka podstawowych rodzajów leżaków.

Leżak ogrodowy drewniany

Bardzo lubiane są przez użytkowników leżaki ogrodowe drewniane. To ponadczasowy styl, meble eleganckie i dopracowane wizualnie. Wiele modeli takich leżaków ma możliwość regulowania każdej strefy powierzchni mebla do kilku pozycji. Na takiej leżance każdy znajdzie dogodną dla siebie formę relaksu – od siedzącej do leżącej.

 

 

Naturalne drewno wspaniale komponuje się z roślinnym otoczeniem. Z czasem, pod wpływem warunków atmosferycznych, nabiera ono szlachetnej patyny, nieco zmienia kolor, stając się integralną częścią ogrodu. Komfort użytkowania drewnianych mebli ogrodowych znacznie podnoszą praktyczne poduszki ogrodowe.

Leżaki składane ogrodowe

Leżaki ogrodowe tego typu są dość masywne po to, by były stabilne. Są przemyślane pod kątem komfortu użytkownika. Nadal bardzo modne są leżaki, które wyściełane są przewiewną siatką. Takie pokrycie jest praktyczne: nie brudzi się, nie zbiera się na nim deszczówka i jest to materiał przewiewny, więc w upały daje potrzebną dla ciała ochłodę. Dość szerokie, wygodne – zapewniają bardzo komfortowe spędzanie czasu na powietrzu.

    

 

   

 

Leżak ogrodowy – turystyczny

Niezbyt masywne, składane, dość lekkie – oto kwintesencja wypoczynku w plenerze i w ogrodzie. Leżak turystyczny można zabrać ze sobą na camping, na plażę czy na ryby. Po złożeniu nie zabiera dużo miejsca, bez trudu mieści się w autach osobowych. Jego konstrukcja jest kompromisem pomiędzy komfortem użytkowania a wielkością i możliwością złożenia.

 

    

 

   

 

 

Leżak ogrodowy – łóżko ogrodowe

Łóżko ogrodowe to rodzaj mebli, które zazwyczaj mają regulowane tylko oparcie. Są to typowe meble na tarasy i do ogrodu, gdyż zajmują sporo miejsca. To także ulubione meble ogrodowe zwolenników drzemek pod chmurką. To także meble, które można spotkać w ośrodkach SPA w strefie relaksu.

 

 

 

Nową formą łóżek ogrodowych są okrągłe leżanki z zadaszeniem. Wyspy ogrodowe umożliwiają wspólny wypoczynek całym rodzinom. Dodatkowym walorem jest ich niepowtarzalny wygląd.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.