Łóżko dziecięce - zaskakujące propozycje

Łóżko dziecięce - zaskakujące propozycje
Dzieci rosną bardzo szybko, stąd co jakiś czas wymieniamy im łóżko na nowe. Po łóżeczku niemowlęcym przychodzi czas na większe łóżko dziecięce, często o wymiarach standardowego łóżka pojedynczego. Jego wygląd może być tradycyjny lub fantazyjny. Zobaczmy, jakie są najpopularniejsze modele w tym sezonie.
 
 
 
 

 

Domek – najpopularniejsze łóżko dziecięce

Moda na meble skandynawskie ma ogromny wpływ na obecne projekty. Naturalne materiały, prostota formy, stonowana kolorystyka –  ten trend znacząco zmienił popularne wzornictwo. Zdecydowanie najpopularniejszym łóżeczkiem dla starszych dzieci jest łóżko typu domek. To urocza konstrukcja, która oryginalnie się prezentuje i stwarza nieograniczone możliwości indywidualnego dekorowania jego stelaża. Światełka LED, baldachim, ekspozycja zdjęć, rysunków dziecka, ulubionych drobiazgów – tylko fantazja jest tutaj ograniczeniem.
 
 
 
 
Tego typu stelaż inspiruje dzieci do wielu zabaw. Każdy z nas w dzieciństwie budował domowe namioty z koców, by stworzyć swój prywatny, mały azyl do zabawy. Teraz stelaż nowoczesnego łóżka - domku pozwoli dziecku na różnorodne jego wykorzystanie.

Prawie tradycyjne łóżko dziecięce

 
 
Dzieciństwo ma swoje prawa. Dzieci kochają kolory, bajkowe motywy, urokliwe wzory nawiązujące do bajek. I tutaj projektanci wyszli naprzeciw dziecięcym marzeniom, tworząc kolorowe meble. Wzory możemy dobrać uniwersalne, takie jak motywy zwierzęce. Ale możemy też dobrać kolorystykę pod kątem marzeń Małej Księżniczki czy Małego Odkrywcy.
 
     
 
    
 

Łóżka piętrowe dla dzieci

 
Każde dziecko marzy o łóżku piętrowym! Ileż ono daje możliwości... Wchodzenie do niego po drabince to spora atrakcja. A strefa pod łóżkiem jest ulubionym miejscem w dziecięcym pokoju. To kryjówka, pałac, namiot, jaskinia – co tylko podpowie dziecku fantazja.
 
 
 
 
 
Z praktycznego punktu widzenia łóżko piętrowe to często konieczność we wspólnym dziecięcym pokoju i oszczędność miejsca. Jednakże wielu rodziców wybiera takie łóżka wyłącznie po to, by spełnić dziecięce pragnienia. I nic dziwnego, takie łóżka są wyjątkowe!
 
 
 

Pamiętajmy o bezpieczeństwie maluchów

 
Łóżko dla dziecka musi być przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Wygodny materac rozłożony na elastycznym stelażu gwarantuje prawidłową pozycję kręgosłupa w czasie snu dziecka. Zaokrąglone brzegi elementów mebla minimalizują skutki ewentualnego uderzenia o nie. Wzmocniona konstrukcja i wytrzymałe materiały to pewność, że łóżko wytrzyma bez szkody dziecięce zabawy.
 
 
 
Zaokrąglone brzegi elementów.
 

 

Elastyczny stelaż pod materac.

 
W tak różnorodnych propozycjach z pewnością każdy rodzic znajdzie mebel odpowiedni dla swojego malucha. Łóżko dziecięce, które będzie wygodne, piękne wizualnie i doskonale dopełni wystrój dziecięcego pokoju.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl