LunchBox Filux - pomysł na chłodne dni

LunchBox Filux - pomysł na chłodne dni

Jesienią i zimą, gdy robi się chłodno, mamy większą ochotę na kilka ciepłych posiłków w ciągu dnia. To naturalne, gdyż wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz, wzrastają nasze potrzeby energetyczne i sycące, ciepłe danie, pozwala na uzupełnienie energii. Jednak w pracy nie zawsze mamy możliwość odgrzania przyniesionego z domu dania. Jak zatem sobie poradzić? Jak odgrzać posiłek, gdy pracujemy przy biurku? Jest na to sposób - LunchBox!

 

 

 

 

LunchBox to podgrzewany pojemnik

Ideą produktu typu LunchBox jest przenoszenie w nim dania obiadowego, które na miejscu możemy powolutku podgrzać. Proces podgrzewania jest dość powolny po to, by zlikwidować ryzyko przywarcia i przypalenia potrawy. Bez obaw możemy zatem postawić urządzenie na biurku i od czasu do czasu mieszając, czekać na podgrzanie jego zawartości.

 

 

 

 

Składany zajmuje mniej miejsca

Lunchbox Filux wykonany jest z miękkiego i elastycznego silikonu. Po użyciu wystarczy wytrzeć jego wnętrze do czysta i pojemnik znów jest gotów do użytku. Jego konstrukcja pozwala na złożenie go, gdy jest pusty, dzięki czemu zajmuje o połowę mniej miejsca.

 

Kto jeszcze z domowników lubi LunchBox ?

Gdy nie masz mikrofalówki w domu, a niechętnie pozwalasz dzieciom na włączanie kuchenki gazowej – LunchBox to jest z pewnością opcja dla waszej rodziny. Przygotowana wcześniej przez rodzica porcja stałego posiłku, bezpiecznie podgrzeje się po podłączeniu do zasilania. Posiłek nigdy nie przywiera do gładkiej powierzchni silikonu. Temperatura całego procesu jest zoptymalizowana w taki sposób, by jedzenie było ciepłe ale nie gorące. A zatem każdy maluch w wieku szkolnym poradzi sobie z odgrzaniem obiadu, bez ryzyka wypadku.  

 

 

LunchBox dla osób dbających o linię

Gdy idziesz na trening, a chcesz zjeść coś ciepłego bezpośrednio po nim, podłącz pojemnik w przystosowanym do tego miejscu. W trakcie treningu lub tuż po nim ciepłe danie obiadowe będzie gotowe! To szczególnie ważne jesienią i zimą. To także istotna opcja dla osób odchudzających się. Niskokaloryczne zimne posiłki zimą mogą być problemem. Zdecydowanie przyjemniej jest zjeść coś ciepłego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl