Marka Filux – dbamy o kobiece piękno

Już na początku września sklep internetowy TwójPasaż.pl wzbogaci swój asortyment małego AGD o nowoczesne i efektowne produkty. To marka Filux. Na początek będą to produkty ułatwiające prace kuchenne i produkty do przygotowywania przekąsek oraz urządzenia do pielęgnacji urody.

Marka Filux – nowy wymiar codzienności

Marka Filux, specjalnie z myślą o Paniach, przygotowała produkty do kompleksowej pielęgnacji stóp. Piękne projekty, kobieca kolorystyka, ciekawe funkcje – to suma zalet produktów marki Filux, które sprawiają, że są one niezastąpione!

Marka Filux – znakomita jakość za przystępną cenę

Produkty marki Filux to jakość, nadzorowana przez nas na każdym etapie produkcji. Dbamy, by produkty Filux były bezpieczne i trwałe. Wszystkie podzespoły są drobiazgowo kontrolowane na linii produkcyjnej oraz w dziale kontroli jakości. Wierzymy, że Filux stanie się synonimem trwałości i zadowolenia użytkowników z tych nowoczesnych produktów.

Marka Filux – sprawiamy, że każdy dzień staje się łatwiejszy

Przemyślane projekty pod kątem funkcjonalności to coś, co kobiety bardzo lubią. Hydromasażer do stóp marki Filux ma kilka różnych opcji wykonywania zabiegu relaksacyjnego. Do tego klapka chroniąca przed rozchlapywaniem się wody w czasie zabiegu SPA, po podniesieniu jest… wygodną rączką do przenoszenia urządzenia. Łatwość korzystania z tego produktu sprawi, że będzie on często używany!

 

Marka Filux: masażer do stóp SPA

Funkcje masażera do stóp marki Filux

Marka Filux – efekt z salonu we własnym domu!

Pilnik elektryczny do stóp marki Filux, to bardzo potrzebne na co dzień urządzenie, zwłaszcza w okresie letnim. Sprawia ono, że pracochłonne i uciążliwe do tej pory zabiegi pielęgnacyjne, stają się efektywne i ekspresowe. Takie małe urządzenie, kobiecy gadżecik, a ma spory potencjał! I jest gwarancją na efekty porównywalne z zabiegami w salonie urody.

 

Marka Filux: elektryczny pilnik do stóp na jednym z etapów produkcji

 

Na bieżąco będziemy Państwa informować, kiedy marka Filux pojawi się w naszym asortymencie.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.