Masażer do stóp Filux

Masażer do stóp Filux

Każdego dnia ilość codziennych obowiązków powoduje, że sporo czasu spędzamy stojąc lub chodząc. Także zbyt ciasne, niewygodne obuwie czy buty na wysokich obcasach, potęgują wrażenie obolałych stóp. A to z kolei, zwłaszcza  wieczorem, nasila uczucie ciężkich nóg i przykrego dyskomfortu. Jak sobie z tym poradzić? Masażer do stóp to nowoczesne urządzenie do kompleksowej pielęgnacji stóp. Posiada różnego rodzaju funkcje, które pozwalają na zabiegi relaksacyjne i przygotowanie stóp do dalszych zabiegów upiększających.

 

 

Masażer do stóp Filux z funkcją hydromoasażu

Hydromasaż to ulubiony zabieg wielu osób. Ciepła woda i delikatne wibracje musującymi bąbelkami powietrza to zabieg typowo relaksacyjny. Powoduje rozluźnienie mięśni i złagodzenie napięć. Dodatkowo w czasie tego zabiegu w urządzeniu Filux stopy oparte są na wypustkach znajdujących się na dnie urządzenia, co powoduje akupresyjne pobudzenie punktów na stopie. Taki masaż stóp daje korzystny dla całego organizmu efekt zdrowotny. Chińczycy wiedzą to już od 7 tysięcy lat! To oni stworzyli akupresurę, wiedząc, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia ma masaż stóp. Pod stopami znajdują się także mini rolki masujące. Poruszając stopami w przód i w tył mamy dodatkowy efekt relaksacyjny na podbiciu stóp.  

 

 

 

Masażer do stóp Filux z funkcją podczerwieni

Hydromasażer do stóp Filux ma dodatkową ciekawą funkcję. W miejscach oparcia dla pięt znajdują się diody emitujące – po włączeniu – podczerwień. To punkty emitujące ciepło, które jest bezpieczne i korzystne dla zdrowia. Naświetlanie powoduje ogólną poprawę metabolizmu i aktywuje odporność organizmu, a poprzez ciepło – odczuwalne rozluźnienie mięśni.  

 

 

Masażer do stóp Filux z funkcją dodatkowego masażu

W środkowej części urządzenia jest miejsce do zainstalowania wymiennych końcówek do akupresury. Dodatkowe większe, gęsto skupione wypustki masujące lub wypustki okragłe do masowania pięty wzbogacają zakres opcji do wykorzystania w czasie każdego zabiegu.  

 

Masażer do stóp Filux

Nie wszystkie tego typu urządzenia innych firm można wygodnie przenosić. Uniemożliwia to brak rączki. Na szczęście masażer do stóp Filux ma ciekawie zaprojektowany uchwyt do przenoszenia. Jest nim fioletowa klapka osłonowa, ograniczająca chlapanie wody w czasie hydromasażu bąbelkowego. Wystarczy podnieść klapkę do pozycji pionowej i mamy uchwyt. Pozwala on na wygodne przenoszenie urządzenia. Po prostu: 2 w 1.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl