Meble ogrodowe technorattanowe – styl i jakość, którą widać.

Meble ogrodowe technorattanowe i rattanowe to funkcjonalność oraz niepowtarzalny styl. Łączą elegancję luksusowych mebli salonowych z funkcjonalnością mebli ogrodowych. Efektowne projekty, staranne wykonanie – takie meble robią wrażenie.

Rattan i technorattan

Rattan (rotang) to naturalny materiał roślinny pozyskiwany z wielu gatunków palm. Ma postać giętkich łodyg o różnej średnicy lub materiałów pozyskanych z liści, używanych do plecionek. Ten naturalny materiał jest lekki i bardzo wytrzymały. Rattan można barwić i lakierować. W naturalnym kolorze czy kolorowy – zawsze wygląda bardzo efektownie i stylowo. Doskonale wpisuje się w nurt meblarstwa stawiającego na naturalne materiały.

         

         

 

Technorattan to bardzo praktyczny materiał z giętkiego i wytrzymałego tworzywa. To wzmocnione włókna polietylenowe HPDE lub poliuretan, naśladujące wyglądem i strukturą naturalny rattan. To tworzywo całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, także na działanie promieni UV, co gwarantuje niezmieniony wygląd i kolorystykę mebli przez długie lata.

Meble ogrodowe technorattanowe i rattanowe

Meble rattanowe i technorattanowe to meble przewiewne i oddychające. I jest to dodatkowa ich funkcjonalność, za którą są tak bardzo cenione. Wszystkie plecionki pozwalają na rotację powietrza, co zapobiega przegrzaniu ciała w czasie wypoczynku na słońcu. Ma to ogromne znaczenie dla komfortu użytkowania tych mebli.

Wyspy ogrodowe z technorattanu – luksusowa nowość

Wyspy, czyli rattanowy wypoczynek, to sposób na komfortowe spędzanie czasu w ogrodzie i na tarasie. Są to ultra wygodne meble, które swoją obszerną formą zapraszają do relaksu. Ze względu na wielkość są idealne dla rodzin, gdyż łatwo jest pomieścić się kilku osobom na jednym meblu.Niektóre z nich to modele wysp modułowych. Po rozstawieniu, części wyspy tworzą zestaw mebli ogrodowych: są w takim zestawie siedziska, czasem ze stolikiem. Zestawione razem części tworzą duży mebel wypoczynkowy dla kilku osób. Dodatkowe akcesoria, takie jak składane zadaszenie, gwarantują komfort wypoczynku i jego bezpieczeństwo. Odpoczywając na świeżym powietrzu zawsze należy pamiętać o osłanianiu skóry przed działaniem promieni UV.

 

Stoły z krzesłami, fotele rattanowe

Meble rattanowe i technorattanowe ze względu na swój orientalny styl, projektowane są zazwyczaj tak, by wyeksponować piękno użytego do plecionek materiału. Dlatego krzesła i fotele oraz stoły i stoliki mają najczęściej duże wyplatane płaszczyzny. Krzesła i fotele w zestawieniu z miękkimi poduszkami prezentują się wyjątkowo efektownie.

Sofy, komplety ogrodowe, narożniki

Salon w ogrodzie? To właśnie to! Meble ogrodowe technorattanowe to funkcjonalność i niepowtarzalna elegancja. To właśnie technorattan pozwala na zaprojektowanie dużych, wygodnych mebli, które dzięki użytemu materiałowi i ażurowemu wypełnieniu wyglądają optycznie lekko, nie przytłaczają formą. Takie meble są też łatwe do czyszczenia – to kolejna zaleta tych niezwykłych mebli.

 

Leżaki technorattanowe

Leżaki rattanowe to meble bardzo eleganckie. To precyzja wykonania i dopracowanie detali dają ten niepowtarzalny efekt. To także bardzo trwałe i stabilne meble. Ma to znaczenie dla komfortowego wypoczynku. Niektóre z nich mają dodatkowe wyposażenie typu daszki. Nic dziwnego zatem, że cieszą się takim powodzeniem wśród klientów.

 

 

 

Skrzynie ogrodowe

Skrzynie ogrodowe to bardzo potrzebne meble ogrodowe. Można w nich schować poduszki i koce, które w ten sposób można ochronić przed deszczem. Są wtedy zawsze pod ręką i nie ma potrzeby noszenia ich do mieszkania.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.