Nowa oferta

Meble przez internet – nowa oferta i forma płatności

Tysiące zdjęć, opisów i niezliczona liczba informacji — w dwóch słowach: sklep internetowy. Nie musisz wychodzić z domu, wszystko dzieje się na ekranie Twojego komputera lub urządzeń mobilnych. A gdy dostępnych dotychczas opcji płatności i wysyłki dodasz możliwość zakupu na raty, wtedy poszukiwanie mebli w tradycyjnych sklepach stacjonarnych przestaje mieć sens.

Zakup kompletu mebli to wydatek różnej wielkości, ale gdy ze starego frontu mebli kuchenny powoli odchodzi okleina, a szklana, niegdyś błyszcząca powierzchnia stołu już dawno utraciła swój blask to znak, że czas na zmiany. Możliwe, że Twój aktualny budżet nie pozwala na większe wydatki, a może po prostu wolisz wygodniejszą formą opłaty ratalnej? To właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy ofertę wygodnych rat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź: Jak kupować na raty?

Wraz z nią do oferty sklepu internetowego TwojPasaz.pl wprowadziliśmy produkty asortyment Halmar obejmującą: meble kuchenne, meble do sypialni, meble młodzieżowe i dziecięce, meble do salonu i jadalni oraz meble do domowego biura.

Meble kuchenne

Meble kuchenne — prosty design do kuchni nowoczesnych i wymagających jak najbardziej funkcjonalnego urządzenia przestrzeni. Dominujące kolory frontów to dąb santana i sonoma.

 

Łóżko drewniane

Meble do sypialni — łóżka metalowe, drewniane i tapicerowane. Do tego meble, dzięki którym łatwiej utrzymasz porządek: kółkach szafki na obuwie, wieszaki tradycyjne i na kółkach.

 

Łóżko dziecięce

Meble młodzieżowe i dziecięce — od małych biurek do rysowania, kontenerków, krzesełek, łóżek dla dzieci, poprzez kolorowe pufy, krzesła młodzieżowe, aż po biurka komputerowe dla młodzieży.

 

Stoliki kawowe do salonu

Meble do salonu i jadalni — komplety mebli do jadalni dostępne razem lub do pojedynczego zakupu. Do tego dziesiątki modeli ław drewnianych, szklanych, z płyty MDF i stalowymi elementami.

 

Stanowisko do pracy przy komputerze

Meble do domowego biura — to przede wszystkim wygodne luksusowe fotele gabinetowe oraz stanowiska pracy (biurka komputerowe dostosowane do prac z komputerem stacjonarnym).

Podsumowanie oferty

Halmar to marka stawiająca na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym codzienne użytkowanie mebli jest wyjątkowo wygodne. Meble do salonu, kuchni i jadalni to w dużym stopniu oparcie o odcienie wspomnianego wyżej dębu sonoma. Jego jasny odcień to złoty środek między ciemną, czasem przygnębiającą aranżacją, a rażącą jasnością bielą stylu skandynawskiego. Halmar wysunął więc propozycję: spotkajmy się w połowie drogi i urządźmy Twoje mieszkanie z klasą.

2 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.