Meble rattanowe białe – nowość, która robi wrażenie

Nikogo nie trzeba przekonywać do zalet letniego wypoczynku we własnym ogrodzie czy na tarasie. Nic zatem dziwnego, że co raz więcej osób w ciepłych porach roku traktuje teren wokół domu jak przedłużenie pokoju wypoczynkowego. Dlatego tak chętnie kupują wygodne meble ogrodowe, by komfortowo spędzać czas na świeżym powietrzu. Nowością są meble rattanowe białe – efektowne, eleganckie i bardzo wygodne.

Meble rattanowe białe – postaw na efekt!

Kombinacja plecionki rattanowej białej, w zestawieniu z prostą formą mebli i metalem, stwarza nowy, niepowtarzalny efekt. Z jednej strony są to meble, które wręcz zapraszają do wypoczynku. Z drugiej strony wyglądają ultra nowocześnie, pomimo iż projekt bazuje na tradycyjnej plecionce. O całościowym efekcie decyduje tutaj kolorystyka, jakość użytych materiałów i kontrast pomiędzy rodzajami materiałów. To robi wrażenie!

 

Meble ogrodowe technorattanowe

Meble rattanowe białe i kolorowe to najlepszej jakości produkty do ogrodu. Są nowoczesne w formie, przyjemne w użytkowaniu i zawsze wyglądają bardzo ekskluzywnie. Zestawy z elementami stalowymi wpisują się w modny nurt stylizacji industrialnych. Plecionka rattanowa jest elementem przyjaznym dla użytkownika, wizualnie i w kontakcie z ciałem. Wszystkie kanapy mają w zestawach solidne poduszki na siedziska i oparcia, wykonane z grubych, plamoodpornych tkanin, które można zdjąć do czyszczenia. Projekty uwzględniają potrzeby użytkownika – są ultra wygodne i obszerne, tak by były możliwie najbardziej komfortowe. Technorattan jest łatwy do wyczyszczenia i jest bardzo trwały. Decydując się na zakup białych mebli rattanowych kupujemy jakość i wyjątkowy efekt wizualny.

Z białym rattanem współgrają białe dodatki

Warto pomyśleć o dopełnieniu wystroju kącika wypoczynkowego akcesoriami, dzięki którym w wieczornym świetle meble zyskają dodatkowy walor. Stylowe latarenki, industrialne lampki ogrodowe, nowoczesne białe oświetlenie LED – to gwarancja wyczarowania niezwykłego klimatu do wieczornych spotkań w ogrodzie.

 

  

  

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.