Meble turystyczne to sposób na komfortowy wypoczynek w plenerze.

 

Gdy robi się ciepło, mieszczuchy ruszają w plener. Świeże powietrze, piękne widoki, wędrówki albo leżenie na plaży – miejsce wypoczynku jest dowolne, bo każdy wypad w plener jest wartościowy. Kontakt z naturą jest najpełniejszy gdy decydujemy się mieszkać na kempingu. By komfortowo spędzić ten czas, nieodzowne stają się nowoczesne meble turystyczne i sprzęt kempingowy.

Meble turystyczne

Namiot, śpiwór czy składane meble turystyczne – warto pomyśleć o odrobinie komfortu. Sprzęt turystyczny jest zróżnicowany wielkością, są modele dla dorosłych i dla dzieci. Warto wziąć to pod uwagę, bo dla dzieci wypad w plener to zawsze emocjonująca i niezapomniana przygodą.

              

Namioty turystyczne

Nowoczesne namioty są lekkie i bardzo łatwe do rozłożenia. Namiot samorozkładający się to ostatnio najpopularniejszy typ namiotów. Składają się one z jednego całościowego elementu, który odpowiednio wyginany łatwo składa się do płaskiej formy. Są także namioty jednowarstwowe, które dzięki systemowi elastycznych i giętkich prętów można w szybki i łatwy sposób rozłożyć. I są także namioty dwuwarstwowe, które wymagają rozłożenia głównej części mieszkalnej i nałożenia na nią drugiej części – zakrywającego całość ochronnego tropiku. Te ostatnie namioty są najbardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne, zwłaszcza deszcz, dzięki strefie oddzielającej tropik od głównej czaszy namiotu.

 

                 

 

                 

 

                 

 

Łóżko polowe turystyczne

W dużych namiotach warto zdecydować się na łóżko polowe składane. Zapewni ono komfortowy wypoczynek w nocy, a za dnia może spełniać funkcje leżaka lub siedziska. Łóżka polowe turystyczne docenią także dzieci, bo stwarzają one warunki zbliżone do odpoczynku w domu.

              

 

               

Śpiwory turystyczne

Koc czy domowa kołdra w plenerze raczej się nie sprawdzą. Warunki do spania na kempingu zazwyczaj wymagają by mieć śpiwór, który równomiernie ogrzewa całe ciało. W namiocie ważne jest też, by zajmować jak najmniej miejsca tak, by inne osoby miały choć odrobinę miejsca dla siebie, więc śpiwór sprawdzi się najlepiej. Nowoczesne śpiwory są lekkie, po złożeniu nie zajmują wiele miejsca i bardzo efektywnie grzeją.

 

              

Krzesło turystyczne

W ciągu dnia czy wieczorem przy ognisku niezbędne stają się krzesła kempingowe. Lekkie i składane, nie sprawiają kłopotu w transporcie. Na kempingu można je bez wysiłku przestawiać. Znakomicie sprawdzą się także w plenerze jako krzesło wędkarskie, bo mają podobną budowę i funkcjonalność jak profesjonalne krzesełka wędkarskie.

                

 

                 

Stoik turystyczny

Stolik turystyczny jest nieodzownym meblem na biwaku. Daje tak potrzebną powierzchnię do przygotowania posiłków, a potem ich spożywania. Na obozowisku ważnym elementem integracji grupy jest wspólne spędzanie czasu. A nic tak nie łączy ludzi, jak wspólny stół, zwłaszcza przy grillu!

 

                 

 

                 

 

                

 

Sklep internetowy TwójPasaż.pl życzy Państwu udanych wyjazdów w plener.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.