Namioty handlowe – praktyczne i estetyczne

Namioty handlowe są ulubionym typem stoisk „pod chmurką”. Stosunkowo niedrogie, estetyczne i praktyczne, sprawdzają się w wielu sytuacjach. Nie bez znaczenia jest fakt, że są łatwe do rozłożenia i do złożenia oraz są niekłopotliwe w transporcie. Możliwość zamontowania bocznych ścianek o różnych funkcjach dodatkowo zwiększa spektrum możliwości użytkowania namiotów.

Namioty handlowe automatyczne

Namioty handlowe rozkładane automatycznie są najłatwiejszym do zmontowania typem stoisk handlowych. Możliwość ściągania lub dowieszania poszczególnych ścianek znacząco poprawia ich funkcjonalność w trakcie użytkowania. Po rozmontowaniu nie zabierają dużo miejsca, więc łatwo jest je transportować czy przechowywać.

 

 

 

Pawilony handlowe rozkładane

Złożenie pawilonu ogrodowego nie jest trudne. Zazwyczaj powinny to robić przynajmniej dwie osoby, które z łatwością sobie poradzą z montażem takiej konstrukcji. Gdy wydarzy się jakiś wypadek typu: przypadkowe uszkodzenie i rozdarcie bocznej ścianki czy dachu – nie trzeba się martwić. Można zamówić uszkodzony element i dalej użytkować namiot. Choć są to konstrukcje dość stabilne, to jednak trzeba pamiętać, że nie są one przeznaczone do ekspozycji na silnym, porywistym wietrze. Trzeba zatem przy tak niekorzystnych prognozach pawilon ogrodowy złożyć, by bardzo silny wiatr nie uszkodził stelaża. Niektóre typy namiotów nie powinny również być wystawione na długotrwałe deszcze czy śnieg. Warto je przechowywać jesienią i zimą w pomieszczeniach zadaszonych, by potem w sezonie letnim dłużej estetycznie wyglądały.

Namiot handlowy rozkładany automatycznie – budowa :

 

               

 

               

 

Namioty halowe do zadań specjalnych

Wiele firm w okresie letnim organizuje szkolenia czy spotkania biznesowe w plenerze. Dzięki estetycznej osłonie, jaką są namioty halowe, nie trzeba się przejmować warunkami pogodowymi. W słoneczne dni dają one potrzebny cień, a w chłodniejsze chronią przed wiatrem czy drobnym deszczem.

 

Namioty handlowe ogrodowe

Pawilony handlowe doskonale sprawdzają się jako zadaszenie imprez plenerowych. W ogrodzie czy na działce namioty doskonale zabezpieczają miejsca spotkań, miejsce wystawienia cateringu oraz stają się praktyczną osłoną dla mebli ogrodowych. Wiele osób już nie wyobraża sobie rodzinnego biesiadowania bez namiotu! Również imprezy firmowe zyskują wizualnie i praktycznie dzięki pawilonom ogrodowym.

 

Namiot handlowy – catering lepiej jest zabezpieczyć zadaszeniem

 

Namioty handlowe – praktyczne akcesoria

Najważniejsze są ścianki boczne. Mają one różne rodzaje: są ścianki pełne, są ścianki z oknami oraz ścianki rozpinane, które pełnią funkcję zamykanych drzwi / kotar.

Jeśli chodzi o rodzaj tkanin, z których produkowane są namioty, to mamy dwa rodzaje materiałów. Pierwsze to te, które mają strukturę matowej tkaniny. Zazwyczaj są one zrobione z miękkich wodoodpornych tkanin poliestrowych i poliamidowych. Drugi typ ścianek to sztywniejsze, bardziej odporne na zmoczenie czy zabrudzenia przesłony polietylenowe. Mają one bardziej błyszczącą i zwartą powłokę więc idealnie sprawdzają się jako stoiska handlowe.

 

 

Dodatkowe możliwości dają ścianki boczne będące siatkowymi moskitierami. Dzięki nim można z namiotów korzystać przez cały dzień i po zmroku, bez problemu jakim są natrętne owady.

Oświetlenie do namiotów handlowych pozwala na korzystanie z nich po zmroku. Mamy tutaj do wyboru lampki ogrodowe zasilane z sieci albo lampy solarne LED zasilane z panelu. Jedne i drugie dadzą wieczorem niesamowity efekt.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.