Nowoczesna skrzynka pocztowa do domu i do firmy

Nowoczesna skrzynka pocztowa do domu i do firmy
Współczesne technologie wyrobu trwałych materiałów sprzyjają projektowaniu z nich nowoczesnych i trwałych akcesoriów do domu i do firmy. Teraz skrzynka pocztowa nie musi straszyć banalną formą czy brzydkim kolorem. Skrzynki na listy z nierdzewnej stali szlachetnej mają przemyślane formy i ciekawy sposób montowania. Podpowiadamy, jakie modele skrzynek najchętniej wybierane są teraz przez klientów.
 
 
Skrzynka pocztowa ze stali nierdzewnej z oferty sklepu TwójPasaż.pl
 
 

 

Nowoczesna skrzynka pocztowa

 
Od wielu lat ilość reklam i przesyłek wymusza na użytkownikach wymianę skrzynek pocztowych na większe. Liczy się nie tylko wymiar skrzynki, ale także jej pojemność oraz dość szeroki otwór wrzutowy. Dzięki temu unikamy sytuacji, gdy ze skrzynki część przesyłek wystaje z braku w niej miejsca lub dostajemy awizo, bo przesyłka nierejestrowana jest zbyt duża by zmieściła się w za małej skrzynce starego typu.
 
 

 

 
 

 

 

Montaż skrzynki pocztowej

 
Przyzwyczailiśmy się do tego, że skrzynka pocztowa zawieszona jest na ścianie zewnętrznej budynku lub na drzwiach, czasem na ogrodzeniu. Pojawiły się jednak skrzynki wolnostojące, montowane na stelażach stalowych. Zdecydowanie poprawiło to estetykę ekspozycji takiej skrzynki. Dodatkowo przy montażu nie musimy niszczyć elewacji czy struktury drzwi wejściowych, poprzez wiercenie otworów na skrzynkę. Skrzynka wolnostojąca to dobre i wygodne rozwiązanie na prywatnych i firmowych posesjach.
 
 

 

                  
 

 

Stylowa skrzynka na listy

 
Dużą popularnością zaczęły się cieszyć efektowne skrzynki na listy, nawiązujące formą i zdobieniami do starych angielskich ulicznych skrzynek pocztowych.
 
 

 

Wolnostojąca, ozdobna i efektowna, z pewnością przyciąga uwagę, jest wizytówką firmy i ciekawą ozdobą prywatnej posesji. Takie skrzynki są także bardzo pojemne, więc sprawdzą się w każdej firmie. Dodatkowo będą doskonałe na prywatną posesję, bo w takiej skrzynce nie widać, ile jest przesyłek. W razie wyjazdu właścicieli domu osoby postronne nie będą w niej widzieć ilości przesyłek, więc fakt nieobecności właścicieli nie będzie taki oczywisty.
 

 

                     
 

 

Sponsorem artykułu jest internetowy sklep TwójPasaż.pl - wszystko do domu i ogrodu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl