Odzież myśliwska docieplająca

Odzież myśliwska docieplająca

Wędkarze czy miłośnicy wypraw myśliwskich najlepiej wiedzą, że wypady w plener wymagają odpowiedniej jakości odzieży ochronnej. Zwłaszcza jesienią, gdy poranki są chłodne i mgliste a wieczory dość zimne, dobrze izolująca od chłodu odzież myśliwska jest koniecznością!  

 

 

Funkcjonalna odzież myśliwska

Odzież plenerowa powinna spełniać kilka ważnych funkcji. Ochrona przed wiatrem i deszczem to nie jedyne wymogi. Bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie wszystkich zamków przed przeciekaniem na deszczu. Umożliwia to specjalna technika wszywania zamków, z zabezpieczającą je lamówką oraz nieprzemakalną patką pod zamek. Pod kątem funkcjonalności ważne są także kieszonki. Lubią je szczególnie wędkarze. Mniejsze na drobne akcesoria, większe – na przykład na plecach – są na tyle duże, że mogą pełnić funkcję małego plecaka.

 

         

Wiele modeli takiej odzieży plenerowej ma także paski regulujące wielkość akcesoriów. W wypadku kamizelki to przydatna funkcja. Dzięki regulacji tą samą kamizelkę można łatwo dopasować do sylwetki na koszulce typu T-shirt, ale także na ciepłej, obszernej kurtce.  

 

 

Odzież plenerowa maskująca

Odzież myśliwska i dla wędkarzy ma kolorystykę i desenie maskujące. To nie tylko konieczność w czasie łowów. To także specyfika takiego rodzaju hobby. Stylowe desenie maskujące to wyróżnik wędkarzy i myśliwych, swego rodzaju znak rozpoznawczy tych grup pasjonatów.

Neopren

Pianka docieplająca neopren to nieco mięsista, przyjemna w dotyku elastyczna pianka, która ma doskonałe właściwości docieplające. To znakomitej jakości zaawansowany technologicznie materiał. Jest wiatrochronna i przeciwdeszczowa. Powierzchowne zabrudzenie łatwo można wyczyścić wilgotną ściereczką.

 

 

Akcesoria z pianki neoprenowej

Dla pasjonatów wypraw w plener mamy dobrą wiadomość. Jeśli chcecie zabrać ze sobą psa – dla niego także mamy neoprenowe wdzianko, oczywiście w deseniu maskującym. Zwierzaki, zwłaszcza te o krótkiej sierści, także potrzebują docieplenia w plenerze. Takie ubranko chroni też psa przed zranieniem, gdy biega on w gęstwinach.

 

Ciekawym produktem jest ocieplacz na ręce z funkcją pasa myśliwskiego. Dla myśliwego, który godzinami wypatruje zwierzyny, zakładanie i ściąganie rękawic jest kłopotliwe i czasochłonne. Ocieplacz pozwala na błyskawiczne wysuniecie dłoni i chwycenie za broń.  

 

 

 

Pasy myśliwskie

Pas do noszenia broni odciąża ramiona w czasie noszenia broni. To ważne, gdyż przemęczenie i nadwyrężenie mięśni negatywnie wpływa na pewność chwytu i precyzję strzału.

 

Pasy na amunicję to lubiane akcesoria, które doposażają posiadaną już odzież. Pasy doczepiane do kamizelki, wieszane na pasku lub mniejsze – do założenia na ramię – poprawią szybkość działania myśliwego.  

 

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl