Odzież ogrzewana elektrycznie

Odzież ogrzewana elektrycznie – hit na zimowe dni.

Jesienią i zimą każdy z nas szuka odzieży chroniącej ciało przed wychłodzeniem. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak uciążliwe są zimne stopy czy uczucie ogólnego przemarznięcia. Kiedy przez dłuższy czas przebywamy na dworze lub w zimnych pomieszczeniach, bardzo trudno jest się wtedy rozgrzać. Z myślą o takich sytuacjach producenci odzieży funkcjonalnej zastosowali innowacyjne pomysły. W takich sytuacjach znakomicie sprawdza się nowoczesna odzież ogrzewana elektrycznie. To wysokiej jakości produkty, wspierające użytkownika możliwością dodatkowego dogrzania określonych partii ciała.

Odzież ogrzewana elektrycznie to jeszcze nowość rynkowa.

Szyta jest z wysokiej jakości tkanin termoaktywnych, które zapewniają właściwą termoregulację. To ważne, bo przegrzanie ciała jest przy ujemnych temperaturach równie niebezpieczne jak przemarznięcie. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom, tkaniny te zwiększają efektywność grzejących elementów elektrycznych.

 

 

Obsługa elementów zasilających jest bardzo prosta. Każdy element grzewczy ma swój akumulator, który po odłączeniu można naładować. Po zdemontowaniu baterii odzież można prać tak samo, jak inne rzeczy tego typu – zgodnie ze wskazaniami producenta: pranie ręczne lub mechaniczne w niskiej temperaturze, po zdemontowaniu baterii. Baterię można ponownie podłączyć do produktu po całkowym jego wyschnięciu.

Dodatkowe właściwości odzieży ogrzewanej elektrycznie

Ciekawostką jest, że emitowane przez urządzenia ogrzewające fale podczerwone nazywane są „energią życia”. Działają one na organizm człowieka leczniczo. Podczerwień to energia tego samego rodzaju jak ta, którą emituje nasze ciało. Te właściwości wykorzystuje medycyna chińska już od 3000 lat, a leczenie dłońmi stosowane jest przez indyjskich joginów od wieków. Zatem odzież ogrzewana elektrycznie ma działanie prozdrowotne! Promienie podczerwone poprawiają krążenie, ułatwiają oczyszczanie organizmu z toksyn, działają korzystnie na prace wewnętrznych narządów. Dodatkowo obniżają napięcie mięśni i działają uspokajająco. Jak widać, odzież ogrzewana elektrycznie ma dla użytkowników podwójnie korzystne działanie.

  

 

 

Nowoczesna odzież ogrzewana elektrycznie to pomysł na komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Wypady w góry, zimowe połowy ryb, zimowa turystyka to rodzaj aktywności, w czasie których taka odzież będzie bardzo przydatna. Na co dzień jest ona także bardzo potrzebna ludziom pracującym na zewnątrz, motocyklistom czy osobom, które ze względu na kondycję potrzebują termicznej ochrony. To innowacja, która w odczuwalny sposób wpływa zimą na poprawę naszej egzystencji.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.