Oświetlenie ogrodu – lampki LED, solarne i elektryczne.

W końcu mamy wiosnę, która sprzyja spotkaniom towarzyskim na świeżym powietrzu. Właściciele ogrodów wiedzą, że w ciepłych porach roku życie towarzyskie i rodzinne przenosi się do salonu pod chmurką. Klimat wieczornego przyjęcia w ogrodzie czy na tarasie tworzą nowoczesne lampki LED. Ciepłe, nastrojowe oświetlenie ogrodu zawsze tworzy przytulną atmosferę i kojarzy się z bezpieczeństwem. Sprzyja rozmowom i wypoczynkowi. Warto zapoznać się z asortymentem najmodniejszego w tym sezonie oświetlenia LED.

Lampy solarne to tanie oświetlenie ogrodu

To, co ważne dla użytkowników ogrodowych lampek solarnych LED, to bezkosztowe ładowanie i bezproblemowa instalacja. Panel solarny plus akumulator pozwalają za dnia na pobranie energii ze światła słonecznego i jej przechowanie do wieczora. Czujnik zmierzchu sam uruchomi oświetlenie, nie trzeba pamiętać o jego włączaniu. Brak konieczności podłączania światełek do prądu pozwala na zamontowanie ich w dowolnym miejscu, na dowolnej wysokości. Prościej się nie da!

 

To, co cieszy najbardziej

Lampki ogrodowe LED są niezwykle dekoracyjne i są elementem przykuwającym uwagę. Niektóre z nich mają zaskakujące kształty i formy. Najciekawsze są lampki LED w formie owadów, ptaków, motyli. Te zazwyczaj wieszamy blisko domu, by cieszyć się ich niebanalną formą. Są urocze i tworzą bajkowy klimat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

    

 

Ciekawą nowością są doniczki podświetlane zmieniającym kolory światłem LED. Za dnia pełnią funkcją użytkową, nocą zamieniają się w nowoczesne obiekty świetlne.

 

 

Lampiony ogrodowe to kolejny rodzaj lampek ogrodowych, które zachwycają formą i dają przyjemne oświetlenie. Można je stawiać w dowolnym miejscu, także na stole lub podwieszać. Takie lampki same w sobie są bardzo dekoracyjne, nic dziwnego zatem, że cieszą się taką popularnością.

 

 

Oświetlenie solarne do parasoli ogrodowych LED

Ciekawostką jest możliwość zamontowania na parasolu ogrodowym specjalnego oświetlenia solarnego LED. Prosty montaż, estetyczny efekt i praktyczne zastosowanie – wieczory w ogrodzie od razu nabierają uroku.

 

          

Oświetlenie ogrodowe LED elektryczne

Jeśli w ogrodzie czy na tarasie nie ma problemu z podłączeniem oświetlenia do prądu, można pomyśleć o lampkach zasilanych z sieci. Takie lampki mogą świecić efektywnie przez całą noc i efektywnie oświetlą sporą przestrzeń. Największą popularnością cieszą się obecnie lampki LED w klimacie industrialnym, które wyglądają jak tradycyjne żarówki. Dość surowe w formie, pięknie współgrają z otoczeniem i każdym rodzajem mebli ogrodowych.

 

            

 

Lampki  LED to niekłopotliwe i tanie oświetlenie. Nadają się na balkon, taras i do ogrodu. Znakomicie sprawdzają się także w gastronomii. Letni ogródek restauracji czy kawiarni, dzięki nastrojowemu oświetleniu LED, zyskuje niepowtarzalną atmosferę, którą tak cenią sobie klienci.

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

 

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.