Parasol plażowy to bezpieczeństwo i komfort w plenerze

Wszyscy kochają spędzać czas na słońcu. Na lato czekamy cały rok! Plaża czy urokliwe miejsca w plenerze pozwalają naładować życiowe akumulatory. Jednak wszyscy wiedzą również, że ze słońca należy korzystać z umiarem. Promienie UV czy ryzyko poparzeń – spędzając czas w plenerze warto pomyśleć, jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich, zwłaszcza dzieci, przed niekorzystnymi skutkami nadmiernej ekspozycji na słońce. Najwygodniejszą i najpewniejszą opcją jest parasol plażowy.

Parasol plażowy nie tylko na plażę

Parasol plażowy to lekka konstrukcja, której czasza to zwarta tkanina, dająca bezpieczną przesłonę przed słońcem. Kij stelaża zakończony jest szpicem, który ułatwia jego umocowanie w gruncie. Jednak struktura podłoża nie zawsze gwarantuje stabilne mocowanie stelaża w ten sposób, w związku z czym warto zamówić zestaw: parasol plus podstawa. Wtedy mamy pewność, że bez względu na warunki, uda nam się stabilnie zamocować parasol plażowy, w dowolnym miejscu.

 

           

 

Parasol plażowy plus podstawa do parasola typu wkręt

Stosunkowo niewielkie parasole plażowe, wymagają przemyślanej podstawy. Nie potrzebny jest do nich ciężki i masywny stojak, taki jak do parasoli ogrodowych. Potrzebna jest nowoczesna podstawa typu wkręt. Pozwala ona w szybki i nieskomplikowany sposób osadzić parasol stabilnie w podłożu.

 

Parasol plażowy z podstawą i stolikiem na przekąski

By zabezpieczyć napoje i przekąski przed zapiaszczeniem czy wywróceniem się na kocu, warto pomyśleć o bardzo prostym rozwiązaniu. Mini stolik, typu blat do parasola, rozwiąże taki problem. Stolik ma cztery dość głębokie wgłębienia na pojemniki z napojami, dzięki czemu na pewno się one nie wywrócą i nie spadną z niego. Dodatkowo w blacie są cztery miejsca na przekąski, również w formie wgłębienia. Z takim stolikiem wszelkie przekąski są zawsze pod ręką.

 

 

Parasol plażowy i parasol ogrodowy a kwestie zdrowotne

Skórę wrażliwą na promienie słoneczne mają nie tylko dzieci. Wiele osób miewa egzemy słoneczne, jest też spora grupa osób biorących leki lub preparaty uwrażliwiające skórę na promienie UV. Dla tych ludzi odpoczynek pod zadaszeniem to konieczność. Osłona pozwala też na spędzanie czasu na powietrzu praktycznie przez cały dzień. Parasol plażowy czy parasol ogrodowy pozwalają każdej osobie na bezpieczne spędzanie czasu, także w dowolnym miejscu w plenerze. To konieczność, nie moda.

 

 

 

Sklep internetowy TwójPasaż.pl życzy swoim Klientom udanych wakacji!

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.