Parasol ogrodowy

Parasole ogrodowe — 5 bestsellerów roku 2016!

Ostanie dni to prawdziwy pogodowy miszmasz. Upały, deszcz, burze i chłodniejsze masy powietrza. Jednak lato jest dopiero przed nami, więc nie ma czym się martwić — jeszcze niejeden dzień spędzisz w swoim ogrodzie lub na działce. Dwa tygodnie temu zebraliśmy kilka wskazówek dotyczących wyboru namiotu ogrodowego pod względem jego przeznaczenia. Dziś zajmiemy się parasolami do ogrodu, ale od nieco innej strony. Wybraliśmy pięć modeli, które w zeszłym roku bezapelacyjnie wygrywały na listach sprzedażowych sklepu internetowego TwojPasaz.pl, sprawdź!

Miejsce 5.

Parasol ogrodowy 4 m, niebieski — wysokość całkowita 2,4 m i średnica czaszy równa 4 m zagwarantowała mu niesłabnące powodzenie. Przyjemny dla oka kolor i podwójne mocne szycia sprawdziły się podczas wielu upalnych dni. Parasol zapewnia wysoki poziom zacienienia, a specjalna korbka umożliwia wygodne otwieranie oraz zamykanie parasola.

Miejsce 4.

Parasol ogrodowy półokrągły 2 m, zielony — może to charakterystyczny kształt, a może możliwość stosowania na balkonie? Ten model, jako jedyny tego typu zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się parasoli. Podstawa o wadze 9 kg i pokrowiec w zestawie z pewnością działają na korzyść tego właśnie produktu.

Miejsce 3.

Parasol ogrodowy na wysięgniku, beżowy — największą zaletą tego modelu jest możliwość regulacji kąta nachylenia czaszy. Z tego powodu parasol nadaje się do użytku także od strony zachodniej, gdy słońce pod wieczór zbliża się do horyzontu. Kremowy odcień czaszy ogranicza intensywność naturalnego światła, bez mocnego zacienienia. Z tego powodu doskonale sprawdza się jako niezbędny element wyposażenia ogrodu dla fanów odpoczynku z książką lub ulubionym czasopismem.

Miejsce 2.

Parasol ogrodowy prostokątny 2 x 3 m, terakota — w przydomowym ogrodzie, na działce, ogródkach kawiarnianych czy podczas imprez w plenerze. Duża czasza w kształcie prostokąta sprawia, że doskonale sprawdza się do użytku ze stołem barowym i kompletami stołowymi.

Miejsce 1.

Niekwestionowany zwycięzca, zdobywca pierwszego miejsca na podium: parasol ogrodowy 4 m, beżowy. Klasyczny, neutralny kolorystycznie o szerokiej czaszy parasol to wyposażenie setek ogrodów w całej Polsce.

Parasole ogrodowe beżowe

Parasol ogrodowy – co musisz wiedzieć?

Zarówno parasole, jak i namioty ogrodowe są wyposażenie, które czasem należy złożyć, by zapobiec uszkodzeniom. Ma to miejsce w przypadku intensywnych porywów wiatru i burz. Mogą one negatywnie wpłynąć na trwałość elementów — zwłaszcza przy otwartej czaszy.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest zalecenie stosowania specjalnych pokrowców na parasole. Dzięki nim zachowasz intensywność kolorów materiałów na dłużej i ochronisz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Parasol ogrodowy umożliwia spędzanie czasu w ogrodzie, chroniąc przed ostrym letnim słońcem. Nie ogranicza ściankami, dzięki czemu cyrkulacja świeżego powietrza pozostaje niezakłócona. W zależności od rodzaju, mamy możliwość zaprezentowania Ci dziesiątek modeli w różnych wymiarach i kolorach. Nie masz pomysłu, który wybrać? Wybierz modele najczęściej kupowane w naszym sklepie!

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.