Parasole ogrodowe BioPeak z oferty TwójPasaż.pl

Właściciele ogrodów, działek i tarasów wiedzą najlepiej, jak miło jest korzystać z każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu. Wygodne meble ogrodowe gwarantują komfort wypoczynku dla całej rodziny. Z kolei stół ogrodowy z krzesłami zachęca do spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz do biesiad przy grillu. By cieszyć się bezpiecznym wypoczynkiem, nawet w bardzo słoneczne dni, warto wybrać odpowiedni parasol ogrodowy. To on gwarantuje, że nawet na pełnym słońcu, pod parasolem znajdziemy schronienie, w dowolnym miejscu ogrodu i na tarasie. Parasole ogrodowe BioPeak to gwarancja efektownego wyglądu produktu i trwałości, pozwalającej cieszyć się nim przez długie lata.

Parasole ogrodowe BioPeak z korbką

To typowe parasole do stołów ogrodowych. Mają ładny kształt czaszy, wzmocniony stelaż i są łatwe do rozłożenia. Takie parasole ogrodowe są też odpowiednie do zacieniania tarasów. Nie są bardzo duże, ale wielkość mają wystarczającą, by dać osłonę dla siedzących pod nim osób. Najwygodniejszy sposób na rozkładanie i składanie parasola ogrodowego to korbka. Dzięki niej czasza rozkłada się szybko i bez potrzeby siłowania się.

 

Parasole ogrodowe BioPeak składane

Gdy na stelażu parasola ogrodowego znajduje się metalowy przegub, umożliwiający zgięcie czaszy, mamy wtedy możliwość zacienienia miejsc nie tylko bezpośrednio pod czaszą. Obracając zgiętą czaszą, możemy zacienić nawet niskie meble ogrodowe. To bardzo wygodne. Nawet średniej wielkości parasol ogrodowy dzięki tej funkcji pozwoli zacienić preferowane przez użytkowników miejsce.

 

Parasole ogrodowe BioPeak na wysięgniku

To największe parasole ogrodowe. Pozwolą zacienić grupę mebli lub spory stół z krzesłami. Stelaż umiejscowiony z boku czaszy, nie centralnie pod nią, pozwala na wygodne jego ustawienie. Stelaż można ustawić z boku mebli tak, aby przechodząc między nimi, nie musieć go omijać. To także idealny parasol dla posiadaczy stołów, które nie mają w blacie otworu na zwykły parasol. Parasole ogrodowe na wysięgniku podstawę mają w komplecie.

 

Stojaki na parasole gwarancją stabilności

Stojak do parasola to bardzo ważny element, bez którego nie możemy cieszyć się parasolem ogrodowym. Asortyment podstaw jest ogromny. Metalowe, plastikowe, wkręcane do gruntu czy napełniane wodą – ważne by były dobrane do wielkości parasola.

 

                

 

                     

 

Pokrowce na parasole ogrodowe BioPeak

Nieużywany parasol ogrodowy warto jest złożyć i zabezpieczyć go pokrowcem przed zabrudzeniami i deszczem. Pokrowce są łatwe do założenia i mają praktyczne zamknięcia. Pokrowce na parasole są również nieodzowne zimą, gdy zabezpieczają produkt przed zabrudzeniem i uszkodzeniem w czasie przechowywania go w pomieszczeniu gospodarczym. Takie akcesoria mają wpływ na wygląd parasola i to, jak długo będzie ładnie wyglądał.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.