Parasole ogrodowe – słońce dozujemy z umiarem

Letni wypoczynek na świeżym powietrzu daje niezwykłą przyjemność. Właściciele tarasów, działek czy przydomowych ogródków wiedzą o tym najlepiej. Jednak relaks na leżaku jest najprzyjemniejszy, gdy dysponujemy parasolem ogrodowym. To on jest gwarancją bezpiecznego wypoczynku. Daje cień, który chroni przed przegrzaniem, osłania przeciwko promieniom UV i daje schronienie, gdy pojawi się letni deszczyk. Parasole ogrodowe stały się nieodłącznym elementem wyposażenia ogrodów – tych zielonych i tych gastronomicznych.

 

 

Parasole ogrodowe na taras

Nie na każdym tarasie zmieści się duży parasol ogrodowy. Bliskość ściany budynku umożliwia nowe rozwiązania. Parasole, których płaszczyzna to połowa czaszy dużego parasola, można dosunąć do ściany. Tworzą one półkoliste zadaszenia, które nie zabierają dużo miejsca ale doskonale spełniają swoją funkcję.

Tradycyjne parasole ogrodowe

Kwadratowe czy owalne – wszystkie parasole ogrodowe spełniają tę samą funkcję. Skutecznie ocieniają siedzące przy stole osoby. Dają również możliwość ustawienia parasola w dowolnym miejscu. Dzięki korbce są łatwe do złożenia i rozłożenia. Niektóre z nich mają także miejsce na górnej części rurki podstawy, które umożliwia zgięcie całej czaszy, by zapewnić sobie większą strefę cienia.

 

 

 

            

Parasol na wysięgniku

Zazwyczaj klienci kupują parasole montowane w stole ogrodowym, których dodatkowym elementem stabilizującym jest podstawa do parasola. Z kolei parasole ogrodowe na wysięgniku pozwalają w wygodny sposób ulokować zadaszenie nad wypoczynkowymi meblami ogrodowymi. Dzięki temu stojak pod parasol ogrodowy można umieścić z boku mebli, w taki sposób, by nie przeszkadzał na przejściu użytkownikom.

 

 

Parasole ogrodowe w biznesie

Jedną z letnich przyjemności jest możliwość spożywania posiłków w restauracjach „pod chmurką”. Ogródki gastronomiczne od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów – takie spotkania mają niepowtarzalny urok. Dziś trudno jest sobie wyobrazić ogródek przy restauracji czy kawiarni bez parasola ogrodowego, pozwalającego schronić się przed słońcem lub przed letnią mżawką. To gwarancja komfortowo spędzonego czasu, dla dzieci i dorosłych.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.