Parawan drewniany w domu i w firmie

Parawany pokojowe to bardzo lubiany mebel domowy. Parawan pozwala w prosty sposób przeorganizować przestrzeń, w zależności od doraźnych potrzeb domowników. Parawan drewniany to także znakomity sposób na zmianę funkcjonalności pomieszczeń w gastronomii i w firmach. Przedstawiamy modele z najnowszej kolekcji dekoR, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów.

Parawan drewniany w stylu japońskim dekoR

Parawany pokojowe w stylu japońskim to najpopularniejszy rodzaj parawanów dekoracyjnych. Proste w formie, ponadczasowe, wypełnione przepuszczającym światło wzmocnionym papierem ryżowym, idealnie komponują się z wnętrzami w każdym stylu. Sprawdzają się w domowym zaciszu, lecz szczególnie lubiane są przez właścicieli firm. Idealnie pasują do wyposażenia w biurach, gabinetach lekarskich, gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich oraz w restauracjach.

 

Parawan drewniany z kobiecym motywem dekoR

Marilyn Monroe. Aktorka, która do dziś uważana jest za ikonę kobiecości. Jej wizerunek, jako motyw artystyczny, stał się popularny po słynnej serii jej kolorowych portretów w stylu Pop Art 1962 roku, których autorem był Andy Warhol. Od tego czasu jej twarz nieustannie pojawia się jako motyw graficzny na przedmiotach użytkowych, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Parawan pokojowy z Marilyn Monroe to oryginalny i praktyczny gadżet, który pokochają wszystkie kobiety.

 

 

Drugi parawan pokojowy, ze zdjęciami Marilyn Monroe i Audrey Hepburn, to kompilacja klasycznych kobiecych portretów. Uwagę zwraca nowatorski projekt stelażu tego parawanu. Można w nim zamontować dwie półki na drobiazgi, które stanowią dodatkowe elementy dekoracyjne, stabilizację dla konstrukcji parawanu i dają super efekt! To idealne parawany do salonu kosmetycznego, butiku czy na prezent dla kobiety.

 

 

 

 

Parawan pokojowy bambusowa ścianka dekoR

Parawan drewniany bambusowy to pełna ścianka, bez prześwitów, która gwarantuje 100% prywatności. Pięknie eksponuje także strukturę drewna bambusowego, które w takiej formie wygląda ekskluzywnie. Parawan z bambusa to bardzo lubiane ścianki przez zwolenników stylu życia EKO, gdyż eksponują urodę naturalnego surowca.

 

Parawan pokojowy z efektownym wypełnieniem dekoR

Parawan biały typu Shutters to zawsze modny motyw. Takie parawany nawiązują budową do wewnętrznych okiennic drewnianych, bardzo popularnych w ciepłych krajach jako przesłona przed ostrym światłem słonecznym. Ten sposób zabudowy znany jest także jako system konstrukcji drzwiczek do szaf i szafek i jest bardzo popularny. Nic zatem dziwnego, że i parawany zbudowane w tym stylu prezentują się również znakomicie, w domu i w firmie!

 

 

Bardzo modna w ostatnim czasie we wnętrzach kolorystyka biało-czarna pozwala na stworzenie nowoczesnych projektów graficznych. Ażurowy motyw kół wpisanych w czarną ramę, z klasycznym wypełnieniem z białego ryżowego papieru, wspaniale wpisuje się w modę na industrialne wnętrza. Tak stonowany kolorystycznie parawan pokojowy doskonale dopełni powierzchnię mieszkalną i ożywi przestrzeń firmową.

 


 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.