Parawany dekoR – funkcjonalność i styl

Sklep TwójPasaż.pl ma w ofercie nowe parawany pokojowe drewniane. Starannie wybrane wzory, dopracowane detale i funkcjonalność – to cechy marki dekoR. Nic dziwnego zatem, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem. Znajdują zastosowanie w biznesie: w gabinetach lekarskich, salonach urody i SPA, hotelarstwie, gastronomii i pomieszczeniach biurowych. Są także najciekawszym sposobem na wprowadzenie do wnętrza mieszkalnego praktycznego i pięknego mebla, pozwalającego dzięki swojej funkcjonalności, rozwiązywać bieżące problemy domowników. Przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Parawany pokojowe drewniane z aktorkami

Wizerunek Marilyn Monroe od kilkudziesięciu lat stał się motywem zdobiącym przedmioty dedykowane kobietom. Również wizerunek Audrey Hepburn to popularna grafika, zwłaszcza w wersji czarno-białej, wykorzystywana w projektach obrazów, kolaży i przedmiotów użytkowych. Parawan z wizerunkami tych aktorek jest ultrakobiecym gadżetem. Dodatkowe półeczki na drobiazgi, będące dodatkowym wyposażeniem tego parawanu pokojowego, są elementem dopełniającym piękny projekt tego parawanu.

 

Parawan żaluzjowy drewniany

Ten typ parawanów pokojowych nigdy nie wychodzi z mody. Wypełnienie ramy poprzecznymi żaluzjami to klasyka wnętrzarska, która stylem pasuje do każdego rodzaju wyposażenia. Neutralny biały kolor to także gwarancja, że parawan biały będzie doskonale współgrał z innymi elementami wyposażenia wnętrz.

 

Parawany pokojowe w japońskim stylu

Parawany stylizowane na japońskie ścianki działowe, to lubiane przez klientów wzornictwo. Mają lekkie ażurowe konstrukcje wypełnione flizeliną – papierem ryżowym i są wzmocnione ażurową kratką z listewek. Niektóre modele tych parawanów to projekty mieszające różne rodzaje wypełnień, takich jak bambus i papier ryżowy. Wszystkie te elementy łączy jedno: proste wzornictwo eksponujące naturalną urodę użytych materiałów. Te parawany najczęściej zamawiane są do gabinetów lekarskich, to także idealny parawan do salonu kosmetycznego czy SPA.

 

 

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.