Pawilon ogrodowy na niepogodę

Tegoroczne lato jest wyjątkowo ciepłe i słoneczne. Właściciele działek i ogrodów z radością korzystają z pięknej pogody, pozwalającej na wypoczynek z rodziną na słońcu. Czasem jednak, gdy pada deszcz lub mocniej wieje wiatr, pomimo sprzyjającej temperatury zazwyczaj trzeba zrezygnować ze spotkań „pod chmurką”. Ale czy na pewno? Pawilon ogrodowy uratuje sytuację!

 

Pawilon ogrodowy dla rodziny

Pawilony ogrodowe są tak lubiane przez użytkowników, bo są estetyczne i łatwe do rozłożenia. Dzięki ściąganym i doczepianym ściankom pozwalają na dowolne zaaranżowanie ich przestrzeni. Niektóre ścianki mają okna, są ścianki dzielone zamkiem na pół, można też dokupić ścianki, będące moskitierą. Dodatkowo zasunięte ścianki można podwieszać przy słupkach podporowych lub je zupełnie zdjąć, zostawiając samo zadaszenie. To stwarza wiele funkcjonalnych rozwiązań, dostosowujących namiot do bieżących potrzeb użytkowników.

 

 

 

Namioty handlowe dla przedsiębiorców

Pawilony ogrodowe pełnią również funkcję namiotów handlowych. Wiele firm prowadzi działalność „pod chmurką” i tego typu osłony stoisk są dla nich bardzo przydatne. Przedsiębiorcy cenią je za funkcjonalność i możliwość szybkiego przeniesienia stoiska w inne miejsce. To ważne, zwłaszcza dla sprzedawców sezonowych.

 

 

Pawilony handlowe różnego przeznaczenia

Największe namioty ogrodowe pełnią rolę sal plenerowych: wesela, konferencje, szkolenia, eventy, prezentacje – w okresie letnim są na powietrzu niezastąpione. Są przestronne, dość wysokie, więc sprawiają w środku przyjemne wrażenie. Potrafią bardzo skutecznie osłonić gości przed wiatrem i deszczem.

 

 

 

Pawilony ogrodowe hitem ostatnich lat

Od kilku sezonów pawilony ogrodowe są hitem, jeśli chodzi o ogrodowe zadaszenia. Stały się popularniejsze niż altany drewniane czy murowane. Na pewno ma na to wpływ funkcjonalność pawilonów ogrodowych. Ale niewykluczone, że możliwość stawiania ich za każdym razem w dowolnym miejscu czy szybkiego ich składania, kiedy nie są potrzebne, to również dodatkowy walor tych produktów, wpływający na ich stale rosnącą popularność.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

2 komentarzy:
  1. Marco
    Marco says:

    Taki pawilon to naprawdę fajna rzecz, ale trzeba mieć na niego miejsce. Jeśli jednak się je ma, to mamy świetną miejscówę na w zasadzie każdą możliwą aktywność na świeżym powietrzu, zwłaszcza że fajnie wstawić do niego np. meble z ratanu czy coś podobnego i świetnie się w takim otoczeniu wypoczywa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.